دانشگاه علمی کاربردی

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

پذیرش دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتواند انتخاب مناسبی باشد برای داوطلبانی که قصد ورود به دانشگاه بصورت بدون کنکور را دارند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 در مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 در مقاطع کاردانی و کارشناسی متفاوت از هم می باشد که داوطلبان باید با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 از شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشگاه علمی کاربردی اطلاع پیدا کنند. در ادامه این مقاله سعی داریم تمامی اطلاعات مربوط به زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 ، را در اختیار داوطلبان قرار داده تا داوطلبان بتوانند بر اساس زمانبندی ارائه شده نسبت به ثبت نام در دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 اقدام نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

پذیرش دانشجو در این دانشگاه معمولا دو مرتبه در سال انجام می شود. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال 99 نیز به احتمال زیاد در نوبت اول که برای ورودی مهر ماه می باشد از مرداد ماه شروع شده و تا اواخر شهریور ماه ادامه خواهد داشت و همچنین پذیرش نوبت دوم بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ماه از نیمه اول دی ماه شروع می گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 بصورت اینترنتی خواهد بود و از طریق سایت www.sanjesh.org می باشد. متقاضیان میتوانند بر اساس زمانبندی اعلام شده با مراجعه به سایت سنجش و خرید سریال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد سیستم ثبت نام شده و انتخاب رشته نمایند.  توجه داشته باشید که تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت اینترنتی می باشد و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی جهت انجام ثبت نام خودداری نمایید. ثبت نام داوطلبان زمانی تکمیل می شود که کد رهگیری ثبت نام را از سایت سنجش دریافت نمایند.

برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید و یا دپیلم نظام قدیم الزامیست ( داشتن مدرک پیش دانشگاهی مشکلی در این ثبت نام ندارد) و برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان باید مدرک فوق دیپلم داشته باشند.

خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

 با خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان در واقع هزینه ثبت نام را پرداخت می نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همچون دیگر مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد. به همین جهت برای خرید کارت اعتباری ثبت نام به صفحه اصلی سایت مراجعه نموده و بر روی گزینه کارت اعتباری کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه کارت اعتباری داوطلبان وارد بخش انتخاب کارت های اعتباری می شود. در این مرحله متناسب با مقطعی مورد نظر بر روی یکی از دو گزینه کارت اعتباری ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و یا کارت اعتباری ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کلیک نمایید و پس از تأیید داوطلبان وارد درگاه اینترنتی پرداخت می شود.

در این مرحله داوطلب بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز دوم در بخش های تعیین شده وارد نموده و کلید تایید را فشار دهد. با تکمیل فرایند پرداخت شماره ۱۲ رقمی در اختیار داوطلب قرار می گیرد که در فرآیند ثبت نام با استفاده از این شماره ۱۲ رقمی می‌تواند اقدام به ثبت نام نمایند.

تکمیل فرم ثبت نام و دریافت رسید ثبت نام علمی کاربردی مهر و بهمن 99

با پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کد ۱۲ رقمی داوطلبان می توانند فرایند ثبت نام خود را شروع نمایند. در این فرآیند داوطلبان بایستی ابتدا پس از ورود رمز ۱۲ رقمی فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. در این فرم داوطلبان با دو دسته اطلاعات روبرو خواهند بود اطلاعات شناسایی و اطلاعات تحصیلی. اطلاعات شناسایی در واقع همان اطلاعات هویتی داوطلب می باشد ، اطلاعات تحصیلی نیز همان اطلاعاتی می باشد که در مدرک تحصیلی داوطلب گنجانده شده است.

با تکمیل این فرم در بخش پایانی داوطلبان باید کد رشته های انتخابی خود را متناسب با مقطع تحصیلی وارد نمایند. داوطلبان برای دوره کاردانی حداکثر ۳۰ کد رشته و برای دوره کارشناسی حداکثر ۲۰ کد رشته را می توانند انتخاب نمایند.

با تکمیل این فرم در مرحله پایانی رسید ثبت نام برای داوطلبان صادر می گردد. در این رسید اطلاعاتی می باشد که در فرآیند اعلام نتایج و دیگر مراحل ثبت نام بایستی مورد استفاده قرار گیرد به همین جهت این رسید را نزد خود تا زمان اعلام نتایج نگه دارید.

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

در صورتی که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 می باشید پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی ، دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رو دانلود نمایید. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای هر نیمسال تحصیلی به صورت مجزا منتشر می شود. دفترچه راهنمای دانشگاه علمی کاربردی همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد. این دفترچه حاوی اطلاعات مناسبی در زمینه زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 تا اعلام نتایج ،شرایط و ضوابط ثبت نام ، لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد و رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و راهنمای عملی ثبت نام می باشد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

برای مشاهده و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی استفاده نمایید.

برای استفاده از نرم افزار رشته های بدون کنکور بر اساس واحد دانشگاهی کلیک کنید.

برای استفاده از نرم افزار رشته های بدون کنکور بر اساس رشته های دانشگاهی کلیک کنید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫8 نظرها

  1. سلام خسته نباشید. ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از چه تاریخی شروع میشه؟

    1. حسینی عزیز ثبت نام هم اکنون شروع شده است می توانید ثبت نام نمایید از طریق سایت sanjesh.org یا از طریق مشاوران سبز مشاور

    1. گوهر عزیز بله هیچ مشکلی ندارد می توانید بدون پیش دانشگاهی در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایید.

    1. شیری عزیز ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای یهمن ۹۷ آغاز شده است.

  2. سلام ، من لیسانس پیوسته دارم،الان میتونم کارشناسی ناپیوسته یه رشته دیگه تو دانشگاه علمی کاربردی بخونم؟

    1. بیرانوند عزیز نه متاسفانه امکانپذیر نیست شما برای اینکه بتوانید کاردانی به کارشناسی شرکت نمایید حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.