دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

ویرایش ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد : ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد با اعمال تغییراتی همچون روال سال های گذشته امسال نیز برگزار می گردد. در فرایند ثبت نام برای برخی از داوطلبان شرایطی به وجود می‌ آید که به دنبال تغییر اطلاعات و ویرایش آن هستند.

به همین جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد برای این دسته از داوطلبان جز اولویت های مهم به حساب می آید.

در همین ابتدا بایستی بیان نماییم که دانشگاه آزاد امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد را برای این دسته از داوطلبان فراهم نموده است.

در ادامه به بررسی و بیان توضیحاتی در این رابطه خواهیم پرداخت.

برای دریافت مشاوره تحصیلی در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

زمان شروع ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی  دانشگاه آزاد

اطلاعیه های متعددی توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی  دانشگاه آزاد صادر شده است. بر اساس همین اطلاعیه ها و همچنین سنوات گذشته می توان به صورت تقریبی زمان شروع این فرآیند حدوداً ده روز پس از آغاز ثبت نام می باشد.

در این بازه زمانی آن دسته از داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کرده اند و تمایلی به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارند می‌توانند برای این امر اقدام نمایند.

لازم به بیان است این دسته از داوطلبان می توانند بر اساس دستورالعملی که در ادامه مطلب قرار می گیرد نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد خود اقدام نمایند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

برای شروع فرایند ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در گام نخست به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایید.

” لازم به ذکر می باشد نشانی اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از سایت www.azmoon.org  به این آدرس تغییر یافته است. ”

جهت ورود به این بخش مطابق با تصویر زیر اطلاعات خواسته شده در بخش های تعیین شده وارد نمایید. این اطلاعات همانگونه که مشاهده می نمایید شامل شناسه و رمز ثبت نامی می باشد.

ویرایش ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

با ورود این اطلاعات به بخش ثبت اطلاعات اولیه داوطلبی یا همان پنل کاربردی وارد می شوید. در این بخش منوی میز کار را در روبروی خود خواهید داشت.

این منو دارای آیتم های ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، اضافه کردن گروه آزمایشی ، تغییر گروه آزمایشی می باشد. با کلیک بر روی هر کدام از این گزینه ها امکان تغییر و ویرایش اطلاعات موجود را خواهید داشت.

تمامی داوطلبان در ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد امکان اضافه کردن و یا حذف کد رشته ها تا سقف ۲۰ کدرشته را خواهند داشت. همچنین امکان تغییر اطلاعاتی همچون معدل نیز در این مرحله برای داوطلبان فراهم می باشد.

همچنین داوطلبانی که تمایل به تغییر گروه آزمایشی خود هستند و در واقع انتخاب رشته خود را به طور کامل تغییر خواهند داد ، بایستی اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نمایند.

این دسته از داوطلبان در واقع انتخاب رشته جدیدی را در مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام خواهم داد.

لازم به ذکر است با تکمیل فرایند ویرایش ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی نسبت به دریافت پرینت رسید ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیحات تکمیلی در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در واقع فرصت مناسبی برای داوطلبان می باشد که نسبت به اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام خود ابهامی داشته و به دنبال تغییر آن اطلاعات می باشند.

به همین جهت لازم است در بازه زمانی مقرر نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است این آخرین فرصت برای تغییر این اطلاعات می باشد.

چراکه در صورت ثبت اطلاعات مغایر یا اطلاعات اشتباه در فرایند ثبت نام و پذیرش داوطلب ممانعت به عمل آمده و از ثبت نام و تحصیل داوطلبان پذیرفته شده که اطلاعات مغایر را در سامانه ثبت نمودند جلوگیری به عمل می آید.

در پایان لازم به ذکر است با ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور خود کد رهگیری که در رسید ثبت‌ نام چاپ می گردد تغییر می‌یابد. به همین جهت پس از دریافت رسید ثبت نام و مشاهده کد رهگیری جدید خود اقدام به پرینت آن نموده و در زمان ثبت نام حضور آن را نزد خود به همراه داشته باشید.

چنانچه متقاضی شرکت در ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن هستید مطالعه مقالات زیر پیشنهاد می گردد :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98

دانلود دفترچه دانشگاه آزاد بدون آزمون 98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دوازده =