دانشگاه آزاد

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول تحصیلی 98 – 99 شروع شده و داوظلبان میتوانند جهت شرکت در دوره های بدون کنکور این دانشگاه اقدام به ثبت نام نمایند. پذیرش در این دوره ها بر اساس روال سال های اخیر بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان خواهد بود و معدل ملاک اصلی پذیرش می باشد. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از روز 26 اسفند 97 شروع شده و تا 6 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

کلیه مراحل مربوط به ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال مهر از طریق سامانه اینترنتی سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org خواهد بود.

متقاضیانی که داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می باشند میتوانند با توجه به راهنمای تصویری که در اختیار شما قرار می دهیم ، تمامی مراحل ثبت نام را با توجه به راهنمای ذیل انجام دهند.

داوطلبان عزیز میتوانید برای مشاوره نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

همانطور که اشاره کردیم تمامی مراحل ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامانه اینترنتی azmoon.iau.ac.ir انجام می گیرد و داوطلبان برای شروع ثبت نام بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. لازم به ذکر می باشد نحوه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در قالب دفترجه راهما از طریق همین سامانه منتتشر شده است.

با توجه به اینکه ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته کاردانی ناپیوسته و  کارشناسی پیوسته کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد ، داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 میتوانند با توجه به تصویر زیر بر روی مقطع مورد نظر خود کلیک نموده و وارد صفحه ثبت نام شوند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که جهت ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب رشته لازم است شناسه و رمز ورود از طریق همین سامانه خریداری شود که با کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام وارد صفحه زیر شده و متناسب با مقطع تحصیلی و گروه آزمایشی خود کارت اعتباری مورد نظر را خریداری کنند.

داوطلبان تنها امکان ثبت نام و انتخاب رشته در گروه آزمایشی و نظام آموزشی متناسب با کارت اعتباری خریداری شده را خواهند داشت.

نکته : داوطلبان لازم است قبل از خرید کارت اعتباری گروه آزمایشی رشته و یا رشته های مورد نظر خود را شناسایی نمایند.

مرحله اول : پس از انجام خرید کارت اعتباری و دریافت شناسه و رمز ورود داوطلبان میتوانند با وارد نمودن اطلاعات دریافت شده وارد صفحه ثبت نام شده و اطلاعات داوطلبی پایه و اطلاعات عمومی خود را مطابق با تصویر زیر تکمیل نمایند.

توصیه می شود داوطلبان عزیز در درج اطلاعات داوطلبی خود نهایت دقت را داشته باشند، زیرا در صورت مغایرت اطلاعات ، چنانچه در دانشگاه پذیرفته شوند ، از ثبت نام آن جلوگیری خواهد شد.

ویرایش ثبت نام : داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که امکان ویرایش اطلاعات فردی ، تحصیلی در رشته محل های انتخابی تا اتمام مهلت ثبت نام فراهم می باشد و داوطلبان برای اصلاح اطلاعات خود نیازی به تهیه کارت اعتباری جدید نخواهند داشت.

مرحله دوم : پس از ثبت اطلاعات اولیه و داوطبی نوبت به درح اطلاعات سوابق تحصیلی داوطلبان می رسد . در این مرحله داوطلبان باید تمامی اطلاعات مربوط به مدارک تحصیلی پایه خود را در قسمت های مشخص شده درج نموده و تایید کنند.

با توجه به اینکه پذیرش در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی می باشد ، بایستی به هنگام درج معدل و سایر اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید.

مرحله سوم : پس از درج اطلاعات داوطلبی و همچنین اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی ، داوطلبان باید این اطلاعات را تایید نهایی نمایند. توجه داشته باشید که پس از تایید نهایی امکان ویرایش برای شما امکانپذیر نخواهد شد. پس قبل اینکه ثبت نهایی کنید لازم است اطلاعات خود را مجدد چک نموده و در صورت داشتن مغایرت اصلاح نمایید.

مرحله چهارم : این مرحله مربوط به اسکن مدارم مورد نیاز می باشد که داوطلبان بایستی مطابق با تصویر زیر اطلاعات درخواستی را با فرمت اشاره شده در سایت بارگزاری نمایند. توجه داشته باشید که تصویر واضح و خوانایی از این مدارم حتما اسکن شود و بارگزاری گردد.

مرحله پنجم : این مرحله که مرحله نهایی ثبت نام اینترنتی دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد مربوط به ثبت رشته ها و واحدهای دانشگاهی می باشد. همانطور که در تصویر زیر مشخص می باشد داوطلبان بایستی مطابق با دفترچه راهنمای بدون کنکور دانشگاه آزاد ، لیست رشته و دانشگاه های مورد علاقه خود را از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 انتخاب نموده و در این صفحه ثبت نمایند.

هر داوطلب امکان انتخاب حداکثر 20 رشته و محل از گروه آزمایشی و نظام آموزشی مربوطه را خواهند داشت.

ثبت نام داوطلبان زمانی کامل شده است که کد رهگیری را از سامانه دریافت نمایند. داوطلبان لازم است کد رهگیری دریافتی را تا زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد که از طریق سامانه azmoon.net منتشر خواهد شد ، حفظ نمایند.

همچنین داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در گروه آزمایشی و یا نظام آموزشی دیگر اقدام نمایند و محدودیتی دراین ارتباط وجود ندارد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 1 =