دانشگاه آزاد

راهنمای پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 98

مدارك لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 98

راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی :

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با عرض تبریک و تهنیت به پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی ، به اطلاع می رساند نتایج دوره با آزمون این مقطع روز پنج شنبه مورخ 7 شهریور ماه 98 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردیده است.

کارنامه کلیه داوطلبان حاضر در جلسه مصاحبه این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی  تا روز  دوشنبه 11 شهریور در پایگاه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org  قرار خواهد گرفت .

پرونده کلیه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال 98 جهت احراز صلاحیت های عمومی تحت بررسی است لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی ایشان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

پذیرفته شدگان لازم است مطابق مفاد مندرج در ذیل و با در دست داشتن مدارک لازم در زمان تعیین شده به محل های دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می باشد.

پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 98

1- اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل.

2- اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن.

3- 12 قطعه تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای 4 × 3 شش قطعه عکس
مشمولین)

4- اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی.

5- مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید. (از جمله فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتری عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره های مذکور که بیش از یکسال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد.)

6- تکمیل و ارائه فرم های درخواست ثبت نام و تعهدات مربوط.

7- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

زمان و محل ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 98

پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها لازم است شخصاً در روزهای دوشنبه و سه شنبه 11 و 12 شهریورماه 98 جهت ثبت نام به واحدهای مربوطه که آدرس و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس درج شده است، مراجعه نمایند. همچنین لازم است www.sanjesh.iau.ac.ir پذیرفته شدگان جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام ورودی های جدید به سایت اینترنتی واحدهای دانشگاهی نیز مراجعه نمایند. (آدرس سایت واحدها و مراکز دانشگاهی نیز در سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج گردیده است).

عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

تبصره : پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، تهران شرق، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین ، اصفهان (خوراسگان)، شهرری، بروجرد ، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد ها به شرح ذیل مراجعه نمایند.

 •  علوم و تحقیقات به آدرس: www.srbiau.ac.ir
 • تهران مرکزی به آدرس: www.iauctb.ac.ir
 • تهران جنوب به آدرس: www.azad.ac.ir
 • تهران شمال به آدرس: www.iau-tnb.ac.ir
 • تهران شرق به آدرس: www.iauet.ac.ir
 • اصفهان(خوراسگان) به آدرس: www.register.khuisf.ac.ir
 • نجف آباد به آدرس: http://rs.iaun.ac.ir
 • سنندج به آدرس: www.iausdj.ac.ir
 • تبریز به آدرس: www.iaut.ac.ir
 • کرج به آدرس: www.kiau.ac.ir
 • قم به آدرس : www.qom-iau.ac.ir
 • قزوین به آدرس: www.qiau.ac.ir
 • بروجرد به آدرس: www.aiub.ac.ir
 • شیراز به آدرس: www.iaushiraz.ac.ir
 • اراک به آدرس: www.iau-arak.ac.ir
 • یادگار امام خمینی(ره)شهرری به آدرس: www.iausr.ac.ir

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره دکترای تخصصی 98 – 99 سال تحصیلی (Ph.D)

 • شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ 1,700,000 ریال بابت هزینه خدمات آموزشی به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نماید.
 • حق بیمه حوادث مبلغ 31500 ریال می باشد که هر پذیرفته شده باید آن را به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نماید.
 • پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پنج =