دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد : دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به ثبت نام و پذیرش دانشجویان بدون برگزاری آزمون نموده است. این ثبت نام همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه صورت می گیرد. که البته اخیراً این ثبت نام براساس سوابق تحصیلی گرفته است که در آن داوطلبان حداکثر می‌تواند ۲۰ رشته محل را برای خود انتخاب نمایند و از میان این ۲۰ انتخاب با توجه به سوابق تحصیلی وسایل مواد در یکی از این رشته محل ها پذیرش می‌شود. از این رو داوطلبان بایستی پس از اتمام فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مشاهده نتیجه این ثبت نام در بازه زمانی خاصی اقدام نمایند. با توجه به این توضیحات در ادامه این مطلب به بررسی زمان و نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی که در زمینه این موضوع داوطلبان عزیز سوال و یا ابهامی داشته باشند توصیه می شود به ادامه این مطلب مراجعه نمایند.

برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

همانگونه که در بخش اول شد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ورودی مهر بهمن ماه صورت می گیرد. به همین جهت اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی متفاوت از هم برای این دو ورودی صورت خواهد گرفت. به این صورت که برای ورودی مهر این دانشگاه زمان اعلام نتایج این ثبت نام هفته آخر شهریور ماه خواهد بود. و داوطلبان در این بازه زمانی بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند. برای ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز میتوان زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را هفته سوم بهمن ماه تخمین زد.

با توجه به این توضیحات داوطلبان بایستی در این بازهای زمانی و پس از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند.

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد برای ثبت نام و همچنین اعلام نتایج ثبت نام های خود سامانه جداگانه دارد. به این شکل که برای ثبت نام دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند. برای دریافت نتایج ثبت نام ها نیز نیست سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net بایستی مراجعه نمود. البته سایت ‏www.azmoon.com نیز در برخی مواقع برای اعلام نتایج مورد استفاده قرار می گیرد اما در حالت پیش فرض داوطلبان بایستی به سایت www.azmoon.net برای دریافت نتایج مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت داوطلبان به صورت جداگانه لینک های دریافت نتایج را مشاهده می کنند که از میان آنها بایستی اقدام به کلیک بر روی لینک مورد نظر نمایند. از جمله این ثبت نام ها و اعلام نتایج را می توان به اعلام نتایج کاردانی دانشگاه آزاد ، همچنین اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و اعلام نتایج کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اشاره نمود.لازم به ذکر می باشد که اعلام نتایج تمام وقت و پاره وقت در تمامی مقاطع به صورت جداگانه صورت می‌گیرد.

نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از ورود به سایت اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.net داوطلبان بایستی بر روی لینک اعلام نتایج کلیک نمایند. همانگونه که در بخش قبل بیان شد اعلام نتایج پاره وقت و تمام وقت این دانشگاه به صورت جداگانه صورت می‌گیرد. به همین جهت به صورت جداگانه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این لینک ها داوطلبان به بخش ورود اطلاعات داوطلبی وارد می شوند. در این بخش نیز بایستی اطلاعات داوطلبی خود را که شامل شناسه ثبت نام و کد پیگیری ثبت نام می باشد را وارد کنید. لازم به ذکر می باشد که این اطلاعات در رسید ثبت نام و به هنگام اتمام ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمانبندی ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه آزاد

پس از اینکه از طریق سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد نتیجه ثبت نام را مشاهده نمودید و در صورت پذیرش در یکی از رشته محل‌های انتخابی بایستی برای ثبت نام در واحد مورد نظر اقدام نمایند. ثبت نام این دسته از داوطلبان در دو مرحله صورت می گیرد. این دو مرحله ثبت نام هفت مرحله ای ( که به صورت اینترنتی ) و ثبت نام حضوری می باشد. ثبت نام اینترنتی در داخل سایت واحد پذیرفته شده صورت می گیرد. این ثبت نام که به ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد معروف است در مطلبی با همین عنوان کرد در زمینه آن توضیحات لازم ارائه گردیده است. در این ثبت نام داوطلبان اطلاعات خواسته شده و همچنین مدارک مورد نیاز را در بخش های تعیین شده قرار می دهند و فرایند ثبت نام اینترنتی خود را با دریافت شماره دانشجویی به پایان می رسانند. لازم به ذکر است ثبت نام هفت مرحله دانشگاه آزاد معمولاً ۴۸ ساعت پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان فعال میگردد. پس از اتمام ثبت نام هفت مرحله ای و بررسی مدارک و اطلاعات ثبت شده در سامانه داوطلبان بایستی برای ثبت نام حضوری اقدام نمایند. این ثبت نام بر اساس جدول زمانبندی منتشر شده از سوی دانشگاه صورت می گیرد. در این جدول زمانبندی ثبت نام گروه ها و رشته های مختلف در روز های خاصی می باشد. از این رو داوطلبان قبل از مراجعه حضوری با دانشگاه از زمانبندی منتشر شده در سایت دانشگاه اطلاع حاصل نماید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان

لازم به ذکر می باشد داوطلبان در زمان مراجعه حضوری جهت ثبت نام بایستی مدارک زیر را به همراه داشته باشند:

  1. اصل شناسنامه و ۲ سری کپی از تمام صفحات آن.
  2. اصل کارت ملی و ۲ سری کپی پشت و رو از آن.
  3. شش قطعه عکس ۴*۳ جدید و با رعایت شئونات اسلامی پشت نویسی شده (مشمولین ۸ قطعه).
  4. اصل مدرک تحصیلی پایه (دیپلم برای رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته)، دانشنامه کاردانی (برای رشته های کارشناسی ناپیوسته)، دانشنامه کارشناسی (برای رشته های کارشناسی ارشد).
  5. در صورت ارائه مدرک موقت یا گواهی فراغت از تحصیل در مقطع قبلی به جای دانشنامه پذیرفته شده می بایست تضمین (چک یا سفته) لازم را در امور مالی ودیعه گذاری نماید.
  6. اصل و ۲ برگ کپی از مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه مخصوص برادران.
  7. پرینت رسید ثبت نام در سایت مرکز آزمون (azmoon.org) برای پذیرفته شدگان.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =