دانشگاه آزاد

azmoon.iau.ac.ir

azmoon.iau.ac.ir

شروع ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر 99 :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم سالتحصیلی 99 – 1400در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 برای نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر ماه ، برای مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از روز یکشنبه 5 مرداد شروع شده و تا مورخه دوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان برای ثبت نام باید در زمان اعلام شده توسط روابط عمومی دانشگاه آزاد و سازمان سنجش به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد www.azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنند.

مطابق اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام در نیمسال دوم تحصیلی به صورت حضوری برگزار می شود بنابراین ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 روند ثبت نام به صورت زیر خواهد بود :

 • مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net
 • دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 ( با توجه به مقطع مورد تقاضا )
 • مطالعه و بررسی لیست رشته های ارائه شده
 • آماده نمودن مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام
 • مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مورد نظر
 • تکمیل فرم ها و پیوست های ثبت نام حضوری ( از پرسنل دانشگاه دریافت نمایید )
 • حضور در کلاس درس طبق زمانبندی شروع کلاس ها در دانشگاه ثبت نامی

جهت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی نیمسال اول 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ورود به سایت www.azmoon.iau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی تمامی فرآیند ثبت نام و اعلام نتایج خود را در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت اینترنتی انجام می دهد. در مطالب گذشته در زمینه سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی www.azmoon.org توضیحات لازم را گردید. اما با تغییراتی صورت گرفته تمامی ثبت نام ها و اعلام نتایج و دیگر مواردی که از طریق این سایت صورت می گرفت به سایت azmoon.iau.ac.ir انتقال یافت. به همین جهت داوطلبان برای تمامی این اقدامات بایستی به این سایت مراجعه نمایند.

با توجه به این توضیحات در این مطلب به بررسی این سایت و موارد موجود در آن و امکانات آن خواهیم پرداخت.

azmoon.iau.ac.ir

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی جدید اینترنتی azmoon.iau.ac.ir مهمترین سایت دانشگاه آزاد جهت ثبت نام و دریافت نتایج ثبت نام می باشد. داوطلبان برای ورود به این سایت بایستی آدرس اینترنتی آن را که azmoon.iau.ac.ir می باشد را وارد نمایند پس از ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند.

سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir

با توجه به این که ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه آزاد در بازه زمانی تنظیم این مطلب شروع نشده است از این رو لینک ثبت نام در این بخش مشاهده نمی شود. در بازه زمانی شروع ثبت نام داوطلبان می توانند لینک های ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد را مشاهده نمایند.

کاربردهای اصلی سایت azmoon.iau.ac.ir

از مهمترین کاربردهای سایت در زمینه ثبت‌ نام های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد. از جمله ثبت نام هایی پر طرفدار که از طریق این سایت صورت می‌گیرد می‌توان به ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اشاره نمود.

همچنین داوطلبانی که در آزمون سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی شرکت نموده اند برای انتخاب رشته و دریافت نتایج انتخاب رشته خود می‌توانند از طریق این سایت اقدام نمایند. لازم به ذکر است داوطلبان در تمامی مراحل و فرایند ثبت نام و انتخاب رشته بایستی اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام نمایند که خرید این کارت اعتباری نیز از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

لازم به ذکر است تمامی لینک های مرتبط با ثبت نام و انتخاب رشته ها در بازه های زمانی خاص خود فعال می گردد. همانگونه که در تصویر قبل می توان مشاهده نمود در این بازی زمانی تنها انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون غیرپزشکی و همچنین اعلام نتایج و دریافت کارت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری فعال می باشد.

با کلیک بر روی لینک انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون غیر پزشکی داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که در آن بایستی مطابق با تصویر ابتدا اقدام به ورود کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته خود نمایند. همچنین داوطلبان می توانند با کلیک بر روی دریافت جدول رشته محل ها از کد رشته های انتخابی اطلاع حاصل نمایند.

انتخاب رشته در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

همچنین داوطلبان با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج و دریافت کارنامه تکمیل ظرفیت می توانند با وارد نمودن کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته خود نسبت به دریافت نتیجه انتخاب رشته اقدام نمایند.

اعلام نتایج و دریافت کارنامه در azmoon.iau.ac.ir

 

توضیحات پایانی در زمینه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی

با توجه به اینکه به طور کلی سامانه قبلی سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org غیر فعال گردیده است از این‌رو داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی بایستی آدرس جدید آن به نشانی اینترنتی azmoon.iau.ac.ir  مراجعه نمایند.

در بخش های قبلی در زمینه کاربردهای این سایت توضیحاتی ارائه گردید از این داوطلبان پس از مطالعه این مطلب جهت آشنایی کامل با سایت جدید سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی آن مراجعه نمایند. لازم به ذکر است در صورت ورود به آدرس قبلی سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همانگونه که در تصویر زیر نیز می توان مشاهده نمود داوطلبان با پیامی با عنوان تغییر آدرس اینترنتی این سایت مواجه می شوند.

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

همانگونه که در تصویر بالا می توان مشاهده نمود پس از اتمام زمان تعیین شده به آدرس جدید سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتقل می شوید.

با توجه به این توضیحات دیگر نیازی وجود ندارد که داوطلبان برای اقدامات خود در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته و اعلام نتایج به سایت قبلی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫9 نظرها

 1. سلام وقت بخیر ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مگه از طریق سایت azmoon.org نبود؟ وقتی وارد این سایت میشم سایت azmoon.iau.ac.ir رو میاره که!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ثمودی عزیز آدرس سایت Azmoon.org جدیدا عوض شده است و سایت جدید همان سایت Azmoon.iau.ac.ir می باشد.

 2. سلام خوبید؟ سایت دانشگاه آزاد به این آدرس azmoon.iau.ac.ir تغییر پیدا کرده یا همون قبلی می باشد؟

  1. نظری عزیز بله آدرس سایت جدید همین می باشد با مراجعه به این سایت می توانید ثبت نام خودتان را انجام دهید.

 3. سلام.ببخشید من میخوام ثبت نام انجام بدم میخوام کارت ثبت نام برای دوره کارشناسی پیوسته رو خریداری کنم وقتی روی خرید کارت میزنم صفحشو باز نمیکنه سایت خریدش بسته شده؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =