دانشگاه آزاد

راهنمای ثبت نام وام صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

راهنمای ثبت نام وام دانشگاه آزاد از سامانه ساجد

راهنمای ثبت نام وام صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از سایت ساجد

ابتدا وارد سامانه ساجد به آدرس www.sajed.iau.ir شوید و مطابق تصویر کار را از قسمت ثبت نام دانشجویان شروع نمایید (کادر قرمز در تصویر)

نکته مهم: در صورتیکه دانشجو هستید و برای اولین بار هست که وارد این سامانه می شوید لازم هست تا ابتدا از طریق دکمه واقع در صفحه اول سامانه ساجد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

سامانه ساجد دانشگاه آزاد
سامانه ساجد دانشگاه آزاد

سپس کدملی و شماره دانشجویی خود را وارد نمایید

ورود به سایت ساجد
ورود به سایت ساجد

بعد از تایید اطلاعات بالا به سامانه احراز هویت وارد می شوید (توضیح اینکه سامانه احراز هویت درگاه ورود به ساجد می باشد).

در صورتی که قبلا در این سامانه رمز عبور داشته اید صفحه ای مطابق تصویر زیر برای شما نمایان می شود که در صورت ورود رمز عبور صحیح به مرحله بعدی هدایت می شوید ولی اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، کافیست رمز عبور اشتباه وارد نمایید و ارسال را کلیک نمایید تا دگمه قرمز رنگ –رمز عبور فراموش شده – در این صفحه فعال شود تا از این طریق و با پیامکی که از طرف سامانه به تلفن همراه شما ارسال می گردد بتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

اما اگر تا کنون در این سامانه برای خودتان نام کاربری و رمز عبور ایجاد نکرده اید می بایست با کمک –راهنمای ورود به سامانه sso -که در صفحه ورودی سامانه ساجد قسمت راهنمای سامانه ها ، اقدام به ایجاد رمز نمایید.

سامانه احراز هویت دانشجویان در سایت ساجد
سامانه احراز هویت دانشجویان در سایت ساجد

از این قسمت به بعد مطابق تصویر زیر وارد سامانه ساجد جهت ثبت عملیات درخواست وام می شوید. مطابق تصویر زیر در صورتی که مشخصات دانشجویی و نام واحد شما مطابقت ندارد لازمست دکمه جستجو در اطلاعات آزمون با کد ملی شما را کلیک نمایید و با پیدا کردن رشته، مقطع، نام واحد ، سال ورود و شماره دانشجویی در این صفحه با کلیک دکمه ثبت در سیستم نسبت به بروز رسانی اطلاعات دانشجویی از بانک آزمون اقدام نموده و سپس از دکمه تغییر مشخصات دانشجویی،تغییرات لازم را اعمال نمایید.

sajed.iau.ir
sajed.iau.ir

در صفحه موافقتنامه ثبت نام وام صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد ، با زدن تیک موافقت ، امکان ورود به مراحل بعدی را خواهید داشت.

درخواست وام دانشجویی از سامانه ساجد
درخواست وام دانشجویی از سامانه ساجد

بعد از ثبت درخواست وام به همین روش میتوانید برای ثبت درخواست وام دانشجویی بانک ملی نیز اقدام نمایید. برای پیگیری لحظه به لحظه درخواست وام صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد ، کافیست مطابق تصویر زیر به داشبور مراجعه نموده و لیست وام دانشجویی را بررسی نمایید.

بررسی وام دانشجویی از سایت ساجد دانشگاه آزاد
بررسی وام دانشجویی از سایت ساجد دانشگاه آزاد

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور نیز آماده اند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و یا ابهام ، متقاضیان ثبت نام وام صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد را یاری نموده و ثبت نام آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + هفده =