دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

یکی از ساده ترین زاه های ورود به دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به جذب دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی بصورت بدون آزمون نموده است که داوطلبان میتوانند بدون شرکت در آزمون ورودی ، در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ نیز در مقطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته انجام می گیرد. زماان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در دو بازه زمانی ورودی مهرماه و ورودی بهمن ماه می باشد که داوطلبان باید با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در سامانه azmoon.org اقدام به ثبت نام نمایند.

داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

با توجه به تغییرات گسترده ای که در فرایند گزینش دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی اعمال گردید و پذیرش بیش از ۹۰ درصد رشته های ارلئه شده در واحدهای مختلف این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت گرفت ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ نیز در دو نیمسال مهر و نیمسال بهمن صورت می گیرد.

با توجه به زمان ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه در سال گذشته ، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ ورودی مهر را میتوان نیمه دوم مرداد ماه تخمین زد و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۸ نیز از نیمه دوم دی ماه خواهد بود. داوطلبان در این بازه زمانی ( زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۸ با انتشار ابلاغیه مرکز سنجش دانشگاه آزاد در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد ) ، بایستی با مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی www.azmoon.org نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در دوره های بدون آزمون اقدام نمایند.

همزمان با شروع فرایند ثبت نام ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ نیز در همین سامانه منتشر می شود که تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام اعم از نحوه ثبت نام ، شرایط ثبت نام بدون کنکور و راهنمای ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد را شامل می شود.

اگر متقاضی شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

در ضمن از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی سبز مشاور می توانید سوالات خود را در زمینه دانشگاه های بدون کنکور با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور در میان بگذارید و ابهامات خود را برطرف کنید .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =