نظام وظیفه

کد سخا نظام وظیفه عمومی

کد سخا نظام وظیفه عمومی

کد سخا نظام وظیفه عمومی یک شناسه ۵ رقمی است که مختص مشمولان نظام وظیفه می باشد. مشمولان نظام وظیفه عمومی پس از دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی می توانند با مراجعه به سایت نظام وظیفه و ورود این کد به پنل نظام وظیفه خود وارد شوند.

به همین جهت کد سخا نظام وظیفه عمومی می تواند کاربرد زیادی برای مشمولان خدمت سربازی دارد. شاید یکی از مهم ترین کاربرد های این کد اطلاع مشمولان از محل خدمت خود باشد. چرا که هر کدام از مراکز آموزش نظام وظیفه دارای کد سخا جداگانه می باشد.

مشمولان عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه کد سخا نظام وظیفه عمومی 

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کد سخا نظام وظیفه عمومی

کد سخا نظام وظیفه عمومی

به دلیل اینکه با اعلام کد سخا نظام وظیفه عمومی محل خدمت مشمولان مشخص می‌شود به همین جهت معمولا کد سخا نظام وظیفه عمومی یک روز قبل از اعزام اعلام می گردد.

به همین جهت مشمولان خدمت سربازی برای اطلاع از محل خدمت سربازی خود بایستی کد سخا نظام وظیفه عمومی خود را داشته باشند.

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم کاربرد های دیگری نیز برای کد سخا نظام وظیفه عمومی ذکر شده است. از این رو در ادامه این مطلب به بررسی و بیان نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی و کاربردهای دیگر آن خواهیم پرداخت.

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی

کد سخا نظام وظیفه عمومی که به صورت اختصاصی برای هر سرباز اعزامی می باشد توسط خود مشغول و از طریق دفاتر خدمات الکترونیک یا پلیس ۱۰+ امکان دریافت دارد.

مشمولان پس از تکمیل فرم اعزام به خدمت و ارسال این فرم از طریق پلیس ۱۰+ یک روز قبل از تاریخ اعزام می توانند با مراجعه به همین دفاتر خدمات الکترونیکی نسبت به دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی خود اقدام نمایند.

مشمولان عزیز توجه داشته باشند که کد سخا نظام وظیفه عمومی در ادامه خدمت سربازی نیز مورد استفاده آنان قرار می گیرد. به همین جهت در نگهداری این کد دقت نمایید. در ادامه مطلب به بیان کاربرد های کد سخا نظام وظیفه عمومی خواهیم پرداخت.

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی

کاربرد های متعدد کد سخا نظام وظیفه عمومی

جدا از اینکه کد سخا نظام وظیفه عمومی مشخص کننده محل خدمت مشمولان می‌ باشد جهت ورود مشمولان به پنل نظام وظیفه عمومی نیز می تواند کاربرد داشته باشد.

مشمولان می توانند پس از اعزام به خدمت جهت مراجعه به پنل کاربری خود در سازمان نظام وظیفه عمومی از کد سخا به عنوان رمز ورود استفاده نمایند.

از این رو پس از دریافت کد سخا نظام وظیفه عمومی می توانید با مراجعه به سایت نظام وظیفه عمومی به پنل کاربری خود وارد شوید.

جهت ورود به پنل کاربری بایستی کد ملی و کد سخا نظام وظیفه عمومی خود را در بخش های تعیین شده وارد نمایید. پس از ورود به پنل خود خدماتی برای مشمولان در نظر گرفته شده است. که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • بررسی وضعیت امریه و جذب
  • بررسی وضعیت معافیت پزشکی
  • بررسی وضعیت معافیت موارد خاص
  • بررسی وضعیت معافیت کفالت
  • دریافت سابقه خدمت وظیفه عمومی
  • درخواست ارسال مجدد کارت پایان خدمت
  • بررسی وضعیت معافیت تحصیلی
  • درخواست تمدید و تعجیل در خدمت سربازی
  • ثبت درخواست خروج از کشور
  • درخواست کارت پایان خدمت المثنی

البته لازم به ذکر است تمامی موارد از طریق سامانه خدمات الکترونیکی یا همان پلیس ۱۰+ نیز امکان پذیر می باشد. اما در صورت داشتن کد سخا نظام وظیفه عمومی مشمولان و سایر افراد می‌ توانند بدون مراجعه به دفتر خدمات الکترونیکی و به صورت اینترنتی از طریق این سامانه نسبت به ثبت درخواست های مورد نظر خود اقدام نمایند.

همچنین لازم به ذکر است در صورتی که کد سخا نظام وظیفه عمومی خود را از یاد برده باشید و یا به آن دسترسی نداشته باشید می توانید با مراجعه با دفتر خدمات الکترونیکی انتظامی نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =