کنکور

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در رابطه‌ بازمان اعلام‌ تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های آزمون‌ ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته‌‌ سال‌ 1398:

تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 برگزار می گردد. به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 می‌رساند که اطلاعیه این سازمان حاوی کدرشته محل های دانشگاه ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی که ظرفیت آنها تکمیل نشده در عصر روز چهارشنبه مورخ 98/08/22 در پایگاه اطلاع رسانی  سازمان سنجش منتشر خواهد شد و کلیه متقاضیان واجد شرایط براساس مندرجات اطلاعیه ای که منتشر خواهد شد، می‌توانند از روز پنجشنبه مورخ 98/08/23 لغایت یکشنبه مورخ 98/08/26 از طریق سایت sanjesh.org نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فرصت مجددی است برای داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 نشده اند و میتوانند شانس خود را مجددا در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود امتحان کنند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 برای دانشگاه های سراسری در دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان انجام می گیرد و داوطلبان عزیز میتوانند با توجه به شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد 98 اقدام به انتخاب رشته نمایند.

انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 98 مانند سایر مراحل این آزمون ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد. چنان چه داوطلبان در موعد مقرر به این سایت مراجعه کنند ، می توانند لینک فعال تکمیل ظرفیت مقطع ارشد را مشاهده کرده و به آن دسترسی داشته باشند.

داوطلبان واجد شرایط از روز پنجشنبه 23 آبان لعایت یکشنبه 26 آبان ماه 98 فرصت خواهند داشت تا با کراجعه به سایت سنجش لیست کد رشته محل های انتخابی خود را به ثبت برسانند.

شروع کلاس ها برای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 98 از ترم بهمن ماه خواهد بود.

برای دریافت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98

در دوره های گذشته داوطلبانی میتوانستند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند که مجاز به انتخاب رشته شده بودند و این احتمال میرود امسال نیز داوطلبانی که برای آن ها کارنامه صادر شده بتوانند در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد 98 شرکت نمایند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که در انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت ، محدودیت انتخاب کدرشته محل وجود دارد و سعی کنید متناسب با رتبه کسب شده اقدام به انتخاب کدرشته محل ها نموده تا شانس قبولی بیشتری داشته باشید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 و همچنین لیست رشته های مرحله تکمیل ظرفیت ارشد 98 در قالب دفترچه راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد 98 منتشر خواهد شد و توصیه میشود قبل از اقدام به شرکت در این مرحله حتما این دفترچه را دانلود نموده و مطالعه کنید.

همچنین توجه داشته باشید که برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 نیازی به پرداخت مبلغی عنوان هزینه تکمیل ظرفیت ارشد 98 نمیباشد ،زیرا داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته در این مرحله میشوند که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده بودند.

لازم به ذکر می باشد در صورت پذیرش در یکی از رشته محل های انتخابی در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 پذیرش قبلی داوطلبان در انتخاب رشته کنکور لغو می گردد. به همین جهت در شرکت یا عدم شرکت در تکمیل ظرفیت و انتخاب های خود در صورت پذیرش کنکور بسیار دقت نمایید.

برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 98 داوطلبان بایستی دارای برخی شرایط اولیه بوده باشد. در صورت نبود این شرایط امکان شرکت داوطلبان در تکمیل ظرفیت وجود ندارد. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. تمامی داوطلبان بایستی در کنکور کارشناسی ارشد شرکت نموده باشند.
  2. داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد نیازی نیست حتما در انتخاب رشته مرداد ماه مجاز به انتخاب رشته روزانه باشند.
  3. تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته های روزانه می باشند.
  4. تمامی داوطلبان مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشند.
  5. شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 98 ربطی به انتخاب رشته کنکور ندارد. به این صورت که در صورت عدم شرکت در انتخاب رشته کنکور امکان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد وجود دارد.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور نیز آماده اند تا با بررسی شرایط و کارنامه کنکور کارشناسی ارشد داوطلبان ، متقاضیان شرکت در مرحله تکنیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 را یاری نموده و ثبت نام آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 6 =