کنکور

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98 نظام جدید و نظام قدیم

سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98

کنکور سراسری 98 در گروه­ های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه مورخ 98/04/13،  کنکور 98 داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنج­شنبه مورخ 98/04/13، کنکور داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه مورخ 98/04/14 و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه مورخ 98/04/14 در 381 شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار گردید.

همانطور که می دانید کنکور سراسری 98 در 2 بخش نظام جدید و نظام قدیم برگزار شد. ما در این پست برای شما داوطلبان عزیز سوالات و پاسخنامه کنکور 98 نظام جدید و سوالات و پاسخنامه کنکور 98 نظام قدیثم را در گروه های آزمایشی پنج گانه آماده کرده ایم . داوظلبان عزیز میتوانید با مراجعه به هر بخش سوالات کنکور 98 نظام جدید و نظام قدیم را به همراه پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 98 دانلود نمایید.

در کنکور امسال تعداد ۱۶۴ هزار و ۲۷۸ نفر در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، تعداد ۶۳۷ هزار و ۹۴ نفر در گروه علوم تجربی، ۲۸۲ هزار و ۱۵۱ در گروه آزمایشی علوم انسانی، تعداد ۲۴ هزار و ۷۶۹ نفر در گروه آزمایشی هنر و مابقی نیز در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی شرکت نمودند.

داوطلبان عزیز کنکور 98 برگزار شد و هم اکنون شما باید منتظر اعلام نتایج کنکور بنشنید و با چک کردن کلی سوالات کنکور یک تصویر ذهنی از نتیجه خود در کنکور ریاضی 98 نظام جدید داشته باشید. همانطور که مستحضر هستید امسال 2 کنکور در گروه های آزمایشی مختلف داشتیم! یکی نظام جدید ، دیگری نظام قدیم . در ادامه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98 نظام جدید و نظام قدیم در تمامی گروه های آزمایشی را برای دانلود آماده کرده ایم.

سازمان سنجش هر ساله پس از برگزاری آزمون سراسری، دفترچه سوالات کنکور سراسری را به انضمام پاسخنامه کلیدی مربوطه از طریق سامانه sanjesh.org منتشر کرده و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. متقاضیان حاضر در جلسه آزمون پس از بررسی کلید سوالات کنکور 98 می توانند درصد اکتسابی خود را در هر درس محاسبه کرده و بر این اساس شانس قبولی خود را در انتخاب رشته کنکور 98 تخمین بزنند.

به علاوه مجموعه سوالات کنکور سراسری 98 ، در کنار مطالعه منابع کنکور سراسری ، به متقاضیان آزمون های سالیان بعد کمک خواهد کرد تا ضمن مطالعه نمونه سوالات کنکور سراسری و اطلاع از بودجه بندی کنکور99 با آمادگی بیش تری در جلسه آزمون حضور یافته و نتیجه مطلوبی کسب کنند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور ، دفترچه سوالات کنکور سراسری 98 را به همراه پاسخنامه های مربوط به هر گروه آزمایشی جمع آوری کرده و در این مقاله ارائه داده و همچنین نحوه اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور ۹۸ را توضیح داده ایم .

برای مشاوره تخمین رتبه و اطلاع از تراز کنکور سراسری سال 98 نظام جدید و نظام قدیم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98 نظام جدید و نظام قدیم

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98

(نظام جدید و نظام قدیم)

دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور سراسری 98 در 5 گروه آزمایشی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی) و دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی، دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه، دفترچه اصول و عقاید فقه و دفترچه بهیاری در سایت سنجش منتشر شده است. داوطلبان کنکور 98 می توانند با کلیک کردن بر روی لینک های زیر به دفترچه عمومی و اختصاصی مربوط به گروه آزمایشی خود دسترسی پیدا کنند.

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور تجربی 98

دفترچه سوالات کنکور تجربی 98 همانند سایر گروه حدود دو ساعت پس از برگزاری کنکور تجربی 98 بر روی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد. همزمان با انتشار دفترچه سوالات کنکور تجربی 98 لینک مربوط به دانلود این دفترچه در این بخش فعال میشود . پس از انتشار دفترچه توسط سازمان سنجش ، لینک دانلود دفترچه سوالات و کلید کنکور تجربی نظام جدید و لینک دانلود دفترچه سوالات و کلید کنکور تجربی نظام قدیم در این بخش فعال میشود .

همچنین با توجه به این که پس از انتشار سوالات کنکور تجربی 98 زمان مناسبی برای نوشتن پاسخنامه تشریحی کنکور تجربی 98 لازم است در ابتدا پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی 98 برای شما داوطلبان کنکور تجربی آماده میشود. پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی 98 سازمان سنجش معمولا دو روز پس از برگزاری آزمون منتشر می شود که پس از انتشار لینک دانلود پاسخنامه کنکور تجربی 98 فعال می گردد.

داوطلبان گروه علوم تجربی میتوانند با دانلود سوالات و کلید کنکور تجربی 98 تا حدودی رتبه و تراز خود را تخمین زده و با دید بهتری نسبت به انتخاب رشته کنکور تجربی 98 اقدام نمایید.

دفترچه سوالات کنکور تجربی 98

نظام جدیددانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 98سوالات اختصاصی کنکور تجربی
دانلود پاسخنامه کنکور تجربی 98
نظام قدیمدانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 98سوالات اختصاصی کنکور تجربی
دانلود پاسخنامه کنکور تجربی 98

دانلود سوالات بهیاری کنکور تجربی 98

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور ریاضی 98

در این بخش سوالات کنکور ریاضی 98 با پاسخنامه تشریحی کنکور ریاضی 98 در کلیه دروس جهت دانلود آماده می شود . پس از شروع و اتمام فرایند برگزاری کنکور ریاضی 98 بعد از چند ساعت سازمان سنجش دفترچه سوالات این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . دفترچه سوالات کنکور ریاضی 98 شامل دفترچه های دروس عمومی و اختصاصی می باشد . سوالات دفترچه عمومی کنکور ریاضی 98 از چهار درس تشکیل شده است که در مجموع شامل 100 می باشد . دفترچه اختصاصی کنکور ریاضی 98 از سه درس تشکیل شده است که تعداد سوالات دروس اختصاصی شامل 135 سوال می باشد .

هر ساله پاسخ کلیدی سوالات کنکور چند روز پس از برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش منتشر میشود و با توجه به اینکه داوطلبان پس از برگزاری آزمون قصد تعیین میزان نمرات خود را دارند ما در این پست پاسخ کلیدی پیشنهادی پاسخنامه تشریحی سوالات کنکور ریاضی 98 که از سوی دبیران ارسال میگردد را جهت دانلود قرار می دهیم . همچنین کلید نهایی سوالات کنکور ریاضی 98 پس از منتشر شدن از سوی سازمان سنجش در این بخش اضافه میگردد .

دانلود سوالات کنکور ریاضی 98 نظام قدیم و دانلود سوالات کنکور ریاضی 98 نظام جدید به منزله ی دادن دید کلی از نتیجه ی آزمون شما در کنکور سراسری می باشد تا خود را آماده انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 نمایید. سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم و نظام جدید پس از انتشار آماده ی دانلود  برای شما داوظلبان عزیز می باشد. برای دانلود سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم و نظام جدید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دفترچه سوالات کنکور ریاضی 98

نظام جدیددانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی 98سوالات اختصاصی کنکور ریاضی
دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی 98
نظام قدیمدانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی 98سوالات اختصاصی کنکور ریاضی
دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی 98

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی 98

سوالات کنکور انسانی 98 با پاسخنامه کنکور انسانی 98 در قالب سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی نظام جدید 98 و سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی نظام قدیم 98 منتشر می شود که در ادامه نیز پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی 98 جهت دانلود آماده می شود .

داوطلبان میتوانند با مقایسه پاسخ سوالات خود را با پاسخنامه تشریحی و کلیدی منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، میزان درصد پاسخگویی خود در هر درس را محاسبه کنند . برای اینکه به شما یک دید مناسب از وضعیت کنکور شما بدهیم . سوالات کنکور انسانی 98 نظام جدید و نظام قدیم بهمراه پاسخنامه کلیدی و تشریحی را برای دانلود برای شما عزیزان آماده کرده ایم. شما با دانلود سوالات کنکور انسانی 98 نظام جدید و نظام قدیم می توانید به یک دید مناسب از نتیجه ی کنکور خود برسید و با اطلاع از رتبه و تراز حدودی خود یک انتخاب هوشمندانه ای را برای انتخاب رشته کنکور انسانی 98 داشته باشید. برای دانلود سوالات کنکور انسانی 98 بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

دفترچه سوالات کنکور انسانی 98

نظام جدیددانلود سوالات عمومی کنکور انسانی 98دانلود سوالات اختصاصی انسانی 98دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 98
نظام قدیمدانلود سوالات عمومی کنکور انسانی 98دانلود سوالات اختصاصی انسانی 98دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 98

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور هنر 98

هر ساله پس از اتمام کنکور هنر دفترچه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش پس از چند ساعت قرار میگیرد . دفترچه سوالات کنکور هنر 98  از دو بخش تشکیل شده است . بخش اول مربوط به دفترچه سوالات عمومی است که شامل درس های زبان و ادبیات فارسی ، عربی ، دین و زندگی و زبان خارجه می باشد . بخش دوم دفترچه سوالات کنور هنر 98 مربوط به دروس اختصاصی است که شامل درک عمومی هنر ، درک عمومی ریاضی – فیزیک ، خلاقیت تصویری و تجسمی ، ترسیم فنی ، خلاقیت نمایشی ، خلاقیت موسیقی و خواص مواد است .

داوطلبانی که مایل هستند در مورد نحوه پاسخگویی و درصد های زده شده هر درس را محاسبه کنند لازم است سوالات دفترچه کنکور هنر 98 را با پاسخ های کلیدی مقایسه نمایند و بر اساس فرمول درصد گیری میزان درصد خود بر اساس هر درس را محاسبه کنند و آماده انتخاب رشته کنکور هنر 98 باشند. در ادامه می توانید دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور هنر 98 را پس از انتشار از سوی سازمان سنجش دریافت کنید.

دفترچه سوالات کنکور هنر 98

نظام جدیددانلود سوالات عمومی کنکور هنر 98دانلود سوالات اختصاصی هنر 98دانلود پاسخنامه کنکور هنر 98
نظام قدیمدانلود سوالات عمومی کنکور هنر 98دانلود سوالات اختصاصی هنر 98دانلود پاسخنامه کنکور هنر 98

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور زبان 98

سوالات کنکور زبان 98 نیز به 2 صورت نظام قدیم و نظام جدید در کنکور امسال برگزار شد که ما برای شما داوطلبان عزیز امکان دانلود سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید و دانلود سوالات کنکور 98 زبان نظام قدیم را در ادامه فراهم کرده ایم.

شما برای دانلود سوالات کنکور زبان 98 نظام جدید و نظام قدیم کافی است بر روی لینک های زیر کلیک کنید و سوالات مد نظر خود را دانلود کنید. با استفاده از سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 98 علاوه بر استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و اطلاع از تراز و رتبه خود ، میتوان با دید بهتر نسبت به انتخاب رشته کنکور زبان 98 اقدام نمود. همچنین این سوالات یکی از بهترین منابع سوال برای کنکور 99 زبان می باشد.

دفترچه سوالات کنکور زبان 98

نظام جدیددانلود سوالات عمومی کنکور زبان 98دانلود سوالات اختصاصی زبان 98دانلود پاسخنامه کنکور زبان 98
نظام قدیمدانلود سوالات عمومی کنکور زبان 98دانلود سوالات اختصاصی زبان 98دانلود پاسخنامه کنکور زبان 98

نکات مهم:

نحوه ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور سراسری 98 : پس از انتشار کلید سوالات کنکور سراسری 98 داوطلبان می توانند در صورتی که به پاسخ سوالی اعتراض دارند وارد سیستم ارسال درخواست سایت سنجش شوند و با عضویت در سایت، اعتراض خود را به کلید سوالات کنکور ثبت نمایند.

نتایج اولیه کنکور 98 : پس از برگزاری آزمون و پس از تصحیح برگه‌ها، کارنامه اولیه در دهه دوم مردادماه ۹۸ منتشر می‌شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند با در نظر گرفتن ظرفیت دانشگاه‌ها در مهلت اعلام شده نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 حدود یک هفته بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور سراسری منتشر خواهد شد . اعلام نتایج نهایی کنکور 98 (نتایج انتخاب رشته) در نیمه دوم شهریور ماه اطلاع رسانی خواهد شد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 4 =