کنکور

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه هاو موسسات آموزش عالی ۹۸ منتشر شد . داوطلبان میتوانند با مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در صورتی که شرایط شرکت در آزمون سراسری ۹۸ را داشته باشند بر اساس راهنمای گام گام مندرج در دفترچه کنکور ۹۸ ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از روز چهارشنبه ۲۴ / ۱۱ / ۹۷ لغایت پنجشنبه ۲/ ۱۲ / ۹۷ انجام میشود . ثبت نام در آزمون سراسری فقط به صورت اینترنتی و از طزیق سازمان سنجش آموزش کشور به نسانی اینترنتی www.sanjesh.org انجام میشود. به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در کنکور سراسری ۹۸  که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت‌ نام کنکور ۹۸  نشده اند  می‌ رسانیم، مهلت مجدد برای ثبت‌ نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۹ تا روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۲ در نظرگرفته شده است.

قبل از اینکه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ خود را شروع کنید، لازم است مدارکی مانند عکس یا اطلاعاتی مانند کد سوابق تحصیلی دیپلم و سوابق پیش دانشگاهی خود را از سایت dipcode.medu.ir آماده نمایید، یا گروه آزمایشی خود را تعیین کرده و پس از آن ثبت نام خود را شروع کنید. توضیحات این بخش شما را قدم به قدم تا انتهای ثبت نام کنکور ۹۸ راهنمایی می کند.

در صورت نیاز به مشاوره دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و اطلاع از مقررات نظام وظیفه در کنکور ۹۸، نحوه شرکت دانشجویان انصرافی در کنکور ۹۸ یا سهمیه های کنکور ۹۸ و مطالب مشابه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره  ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه لز ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه هاو موسسات آموزش عالی

در ادامه مقاله دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ برای مطالعه و دانلود در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار داده شده است. دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ شامل دو بخش می باشد که بخش اول مربوط به راهنمای عملی ثبت نام کنکور ۹۸ می باشد و بخش دوم مربوط به شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما قبل از اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام و شروع فرایند ثبت نام دفترچه راهنمای کنکور ۹۸ را مطالعه نمایید.

سرفصل دفترچه راهنمای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۸ به شرح زیر می باشد که در ادامه میتوانید با مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام کنکور ۹۸ را بدست بیاورید.

  • جدول زمانی مراحل آزمون سراسری ۹۸
  • شرایط عمومی و اختصاصی کنکور سراسری ۹۸
  • مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در آزمون سراسری ۹۸
  • نحوه شرکت دانشجویان انصرافی در کنکور سراسری ۹۸
  • تعیین وضعیت نظام وظیفه برای شرکت در کنکور ۹۸
  • مدارک لازم برای استفاده از سهمیه ها در کنکور ۹۸
  • هزینه های ثبت نام کنکور سراسری و نحوه پرداخت آن
  • مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

[gview file=”https://sabzmoshaver.com/wp-content/uploads/2019/02/sarasari98.pdf”]

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =