کنکور

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی 98

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی 98

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص زمان ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 1398 : با توجه به مصوبه مورخ 97/12/26 شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام 3-3-6، بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌ های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 1398 می‌رساند، زمان ثبت‌ نام آزمون کاردانی فنی و حرفه ای از روز یکشنبه مورخ 98/03/19 آغاز و تا روز یکشنبه مورخ 98/03/26 ادامه می‌یاید.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند. لازم به تاکید است با عنایت به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون ، در یک مرحله انجام می شود، داوطلبان می بایست همزمان با ثبت‌ نام، نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام نمایند.

نکته : ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کاردانی بر روی سامانه azmoon.org منتشر خواهد شد.

برای مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی 98
زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی 98

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی دانشگاه های فنی و حرفه ای 98

ثبت نام و انتخاب رشته در کلیه رشته های امتحانی با آزمون و صرفا سوابق تحصیلی کاردانی فنی و حرفه ای از روز یکشنبه 98/02/22 شروع شده و تا مورخه شنبه 98/02/28 ادامه خواهد داشت.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌ های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 275.000 (دویست و هفتاد و پنج هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، و داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌ های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌ نام، نسبت به پرداخت مبلغ 69.000 (شصت و نه هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته های مؤسسات مذکور اقدام نمایند.

ضمناً دفترچه راهنما همزمان با شروع ثبت‌ نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام، در روز یکشنبه مورخ 98/03/19 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش درج خواهد شد.

لازم به توضیح است پذیرش در رشته‌ های امتحانی دوره‌ های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی سال 1398 به روش های ذیل صورت خواهد پذیرفت:

1- پذیرش در 9 رشته امتحانی از طریق آزمون خواهد بود که مشخصات این رشته‌های امتحانی به همراه اطلاعات مربوط به منابع و ضرایب دروس آزمون هر یک از رشته‌ها و عناوین دیپلم، کد رایانه‌ای و هم‌چنین دیپلم‌های مورد پذیرش (شاخه های فنی و حرفه ای، کاردانش و نظری) متناسب با هر یک از کدرشته‌ های امتحانی در قالب جداول در همین اطلاعیه درج شده است. آزمون رشته‌هایی که پذیرش در آنها «با آزمون» صورت می‌گیرد در روز جمعه مورخ 98/05/11 برگزار خواهد شد.

ضمنا کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای یک هفته ثبل از برگزاری /ازمون توزیع خواهد شد.

لیست رشته های با آزمون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98

رشته های با آزمون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98
رشته های با آزمون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98

2- پذیرش در 30 رشته امتحانی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) می‌باشد. مشخصات این رشته‌های امتحانی به همراه اطلاعات مربوط به عناوین دیپلم، کد رایانه‌ای و هم‌چنین دیپلم‌های مورد پذیرش (شاخه های فنی و حرفه ای، کاردانش و نظری) متناسب با هر یک از کدرشته‌ های امتحانی در قالب جدول در همین اطلاعیه درج شده است. لذا متقاضیان این رشته‌ های امتحانی در این مرحله، فقط باید ثبت‌ نام و انتخاب رشته نمایند و آزمون برای این دسته از داوطلبان برگزار نخواهد شد و ملاک پذیرش آنان معدل کل دیپلم خواهد بود.

لیست رشته های بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98

لیست رشته های بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98
لیست رشته های بدون آزمون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98

* لازم به توضیح است دانش‌آموزان و یا فارغ‌التحصیلان شاخه تحصیلی نظری مجاز به ثبت‌ نام در این آزمون می‌باشند. این داوطلبان ضمن داشتن شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌ راهنمای ثبت‌ نام توجه داشته باشند که فقط مجاز به انتخاب رشته‌ های تحصیلی کاردانی ناپیوسته هستند و معدل آنها در مقایسه با داوطلبان شاخه تحصیلی فنی و حرفه‌ای و کاردانش در رشته‌ هایی که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد تراز خواهد شد. لازم به توضیح است نحوه تراز معدل و عنوان رشته‌های کاردانی ناپیوسته در جداول مربوط به کدرشته‌محلهای دفترچه راهنما مشخص خواهند شد.

منابع و ضرایب دروس آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات غیرانتفاعی سال 1398 (رشته های پذیرش با آزمون)

لیست منابع رشته های با آزمون در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 در جدول زیر جهت اطلاع شما داوطلبان عزیز گنچانده شده است. توجه داشتته باشید که فقط همین 9 رشته امتحانی دارای آزمون می باشند.

منابع کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98
منابع کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 15 =