کنکور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

مهلت زمان ثبت نام کنکور ارشد 99

پس از ایجاد تغییراتی در زمینه نحوه گزینش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، اصلی ترین مسیر برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

کنکور کارشناسی ارشد 99 نیز مطابق رویه هر سال برگزار خواهد شد و داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در  تحصیلات تکمیلی را دارند بایستی با اطلاع از زمان دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 در آزمون ورودی کارشناسی ارشد شرکت نمایند.

براساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر کرد ، زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 از مورخه 16 آذرماه 98 سروع شده و متقاضیان تا روز 25 آذرماه فرصت خواهند داشت با مراجعه به سامانه ، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

توجه داشته باشید که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری ادغام شده است به همین جهت زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 همزمان با زمان ثبت نام ارشد دانشگاه سراسری 99 خواهد بود.

نکته : زمان برگزاری کنکور سراسری سال 99 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه 28 و 29 فروردین ماه 99 خواهد بود.

جهت دریافت مشاوره در زمینه زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 

آزمون کارشناسی ارشد 99 به صورت مشترک در میان تمامی دانشگاه ها انجام می گیرد. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می گیرد. برای این منظور نیز داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد میتوانند در بازه زمانی مهلت ثبت نام کنکور ارشد 99 (۱۶ آذر ماه تا 25 آذر ماه) از طریق همین سامانه اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند.

توجه : داوطلبانی که بنابردلایلی در مهلت زمان ثبت نام کنکور ارشد 99 موفق به نام نویسی نشده اند ، توجه اتشه باشند که معمولا سازمان سنجش در بهمن ماه ، مهلتی را برای ایندسته از داوطلبان با عنوان ، ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 99 در نظر می گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون با رعایت شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 ، شانس شرکت در آزمون ورودی این دوره ها را داشته باشند.

مراحل ثبت نام آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در سال 99 بشرح ذیل می باشد:

  1. ورود به بخش کارشناسی ارشد سایت سنجش
  2. دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99
  3. خرید کارت ثبت نام ( هر سریال اعتباری مختص شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی می باشد )
  4. کلیک بر روی لینک ثبت نام
  5. دریافت رسید ثبت نام

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد 99 که بایستی داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور ارشد 99 به همراه داشته باشند شامل موارد زیر می باشد:

  • فایل عکس اسکن شده
  • سریال کارت اعتباری ثبت نام
  • مدارک شناسایی و تحصیلی

با توجه به این که بندهای مختلف فرم ثبت نام کارشناسی ارشد 99 شامل اطلاعات شخصی و تحصیلی داوطلب می باشد ، به متقاضیان توصیه می کنیم از مدارک شناسایی شامل کارت ملی ، شناسنامه و مدارک فارغ التحصیلی خود استفاده کرده و فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نمایند .

در پایان لازم به ذکر است داوطلبان در صورتی که در زمینه زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 و نحوه انجام ثبت نام در این آزمون، اطلاعات کافی نداشته باشند می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی تلفنی سبز مشاور در تماس باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 19 =