کنکور

زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 99

زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 99

کنکور سراسری هرساله به منظور گزینش دانش آموزان برای ورود به دانشگاه های سراسری (روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیراتنفاعی) و دانشگاه آزاد برگزار می گردد. کنکور 99 نیز بدین منظور برگزار خواهد شد و سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری سال 99 رو مشخص نمود.

داوطلبانی که تمایل به شرکت در این آزمون رو دارند میتوانند در بازه زمانی اعلام شذه با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور 99 ، اقدام به ثبت نام نمایند.

کلیه مراحل ثبت نام کنکور سراسری 99 بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خواهد یود و توصیه می شود داوطلبان نهایت دقت لازم را در وارد کردن اطلاعات داوطلبی و سوابق تحصیلی خود داشته باشند زیرا پس از اتمام مهلت ثبت نام کنکور 99 ، امکان ویرایش اطلاعات مقدور نخواهد بود.

کارشناسان سامانه مشاوره تلفنی سبز مشاور ، گام به گام شما عزیزان را تا تکمیل نهایی فرم ثبت نام آژمون سراسری همراهی خواند نمود.

جهت دریافت مشاوره در زمینه زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

براساس جدول زمانبندی آزمون های سراسری سال 99 که از طریق سایت سنجش منتشر گردید ، زمان دقیق شروع ثبت نام آزمون سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 اعلام شده و داوطلبان تا روز پنجشنبه 98/11/24 مهلت خواهند داشت تا مراحل ثبت نام خود را بصورت اینترنتی و آنلاین تکمیل نمایند.

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد با آزمون سراسری ادغام گردیده ، داوطلبان به مانند سابق نیاز به ثبت نام جداگانه ای در سایت دانشگاه آزاد نخواهند داشت و کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون سراسری شرکت داشته اند ، در صورت کسب رتبه لازم ، میتوانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند.

توجه : داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که معمولا زمان تعیین شده برای ثبت نام کنکور 99 به مدت جند روز تمدید می شود ولی توصیه می گردد حدالامکان ثبت نام در آزمون را به روزهای پایانی موکول ننمایید.

همچنین پس از اتمام و تمدید زمان ثبت نام کنکور 99 ، امکان دارد بازه زمانی مشخصی  به عنوان فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 99 جهت ثبت نام جاماندگان و داوطلبانی که مدارک ناقصی داشتند درنطر گرفته شود.

زمان برگزاری کنکور سراسری سال 99 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه 12 و 13 تیرماه 99 خواهد بود.

راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری 99

داوطلبانی میتوانند در زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 ، فرایند ثبت نام را شروع نمایند که یکی از مدارک زیر را دارا باشند:

  • داشتن مدرک دوره پیش دانشگاهی
  • فارغ التحصیل دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 تا تاریخ 99/6/31
  • داشتن دیپلم دوره چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه
  • دارندگان مدرک کاردانی(فوق دیپلم)

پس متقاضیانی که یکی از مدارک فوق را نداشته باشند امکان ثبت نام در آزمون را نخواهند داشت.

همچنین مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان در کنکور سراسری بشرح ذیل می باشد و با توجه به اینکه سامانه ثبت نام همزمان با زمان ثبت نام کنکور 99 ، فعال خواهد شد ، لازم است داوطلبان مدارک اشاره شده را از قبل آماده نمایند:

  • دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir
  • دریافت کد دیپلم و کد منطقه اخذ منطقه
  • دریافت کد استان و کد بخش آموزشی
  • کد پیگیری اتباع غیرایرانی
  • اسکن عکس داوطلبی

داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون های سراسری و دانشگاه آزاد سال ۹۹ را دارند چناچه در فرایند ثبت نام با سوال و یا مشکلی مواجهه شده باشند میتوانند از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی سبز مشاور با کارشناسان ما در ارتباط باشند و تمامی ابهامات مربوط به فرایند ثبت نام را برطرف نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.