کنکور

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری ۹۸ در ۱۷ بهمن ماه ۹۷ در سایت سازمان سنجش منتشر شد . متقاضیان می توانند قبل از شروع زمان ثبت نام کنکور ۹۸ ، لیست رشته های بدون آزمون سراسری ۹۸ را بررسی نمایند و اگر رشته محل مد نظرشان در دفترچه بدون آزمون سراسری ۹۸ ارائه شده باشد ، لزومی ندارد در ثبت نام کنکور ۹۸ شرکت کنند . دفترچه بدون کنکور سراسری شامل موارد مهمی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها ، لیست رشته محل های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ، مدارک لازم برای ثبت نام ، فرم پیش نویس ثبت نام ، جدول ضریب تأثیر اعمال سوابق تحصیلی ( معدل کتبی دیپلم ) با توجه به نوع دیپلم و گروه آزمایشی و … است نیز درج شده است . دفترچه ثبت نام بدون کنکور ۹۸ در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور آماده اند تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ، تمامی سوالات و ابهامات شما در زمینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری ورودی مهر ۹۸ را رفع کنند .

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

*** جهت دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۸ کلیک کنید . ***

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

بر اساس آخرین اطلاعیه سازمان سنجش ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ در تاریخ ۱۷ بهمن از طریق سازمان سنجش منتشر شد. آن دسته از داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور سراسری ۹۸ را ندارند میتوانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ برای این ثبت نام اقدام کنند.

در ادامه این مطلب توضیحاتی در زمینه زمان انتشار و نحوه دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ ارائه خواهیم نمود. همچنین در انتهای مطلب توضیحاتی در رابطه با بخش های مهم دفترچه ثبت نام ارائه می گردد. در صورت تمایل می توانید به بخش های مورد نظر جهت دریافت اطلاعات لازم مراجعه نمایید.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

براساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ صادر گردید مشخص شد که دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ در ۱۷ بهمن ماه از طریق سایت سنجش انتشار داده خواهد شد.

در این اطلاعیه بیان شد که این دفترچه برای ثبت نام ورودی بهمن ۹۷ و ثبت نام ورودی مهر ۹۸ می‌ باشد. داوطلبان در صورت تمایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در بازه زمانی اعلام شده می توانند برای دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ اقدام کنند.

دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری ۹۸

دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

همانگونه که در ابتدا بیان کردیم دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ در این دوره به صورت جداگانه انتشار داده خواهد شد. از این رو داوطلبان در بازه زمانی بهمن ماه به صورت جداگانه امکان دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ را خواهند داشت.

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. پس از مراجعه به سایت سنجش در بخش سراسری از طریق لینک دفترچه اقدام به دانلود آن نمایند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ دارای بخش های متعددی می باشد و داوطلبان تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با این ثبت نام را در این دفترچه مشاهده خواهد نمود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با بخش های مختلف دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ می توانید به بخش بعدی این مطلب مراجعه نمایید.

اطلاعات مهم موجود در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ همانند دیگر دفترچه های ثبت نامی دارای بخش های مهمی می باشد. که از جمله این بخش ها می‌ توان به شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ ، لیست رشته محل های که صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می نمایند ، مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ ، مقررات نظام وظیفه برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ اشاره نمود.

توصیه می گردد قبل از ثبت نام به طور کامل اطلاعات موجود در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ را به طور دقیق مطالعه نمایید. پرا که تمامی اطلاعات موجود در این دفترچه در مراحل مختلف ثبت نام بایستی به طور کامل توسط داوطلبین رعایت گردد.
لازم به ذکر است داوطلبان در صورتی که رشته مورد نظر خودرو در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ مشاهده نمودند و شرایط لازم برای ثبت نام را داشته باشند نیازی به  ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و شرکت در این آزمون وجود ندارد.چرا که شرایط ثبت نام و تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های سراسری تفاوتی با تحصیل و ثبت نام با کنکور آن ندارد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 18 =