کنکور

اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای : با اتمام فرایند ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای داوطلبانی که اقدام به این ثبت نام نموده اند منتظر اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای خواهند بود. نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای همانند فرایند ثبت نام از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می گردد. از این رو داوطلبان در بازه زمانی اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. همانگونه که در مطلب قبلی در زمینه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای توضیحاتی ارائه نمودیم در این مطلب نیز در زمینه نتایج این ثبت نام موارد لازم را بیان خواهیم نمود.

اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

زمان اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

همانگونه که بیان شد ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در نیمه اول سال صورت می گیرد. از این رو اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای نیز به همان نسبت در نیمه اول سال بایستی صورت گیرد. با توجه به این توضیحات و بر اساس سنوات گذشته می توان زمان اعلام نتایج این ثبت نام را اوسط شهریور ماه تخمین زد. از این رو داوطلبان با توجه به توضیحاتی که در ادامه بیان می گردد برای دریافت نتیجه ثبت نام کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام نمایند.

نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای

داوطلبان عزیز پس از اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای برای دریافت و مشاهده این نتایج با مراحلی که بیان می شود اقدام نمایند.

  1. ورود به بخش کاردانی فنی حرفه ای در سایت سنجش
  2. کلیک بر روی لینک اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای
  3. ورود اطلاعات داوطلبی و دریافت نتیجه ثبت نام

ورود به بخش کاردانی فنی حرفه ای در سایت سنجش

به مانند ثبت نام برای دریافت نتیجه نیز داوطلبان بایستی به سایت سنجش مراجعه نمایند. پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org به بخش کاردانی فنی حرفه ای وارد شوید. برای ورود همانند تصویر زیر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

کلیک بر روی لینک اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

پس از ورود به بخش کاردانی فنی حرفه ای در بازه زمانی اعلام شده لینک اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در دسترس می باشد. این لینک معمولا جزء لینک های ابتدایی این بخش خواهد بود. برای شروع کار بر روی این لینک همانگونه که رد تصویر زیر مشخص است کلیک نمایید.

نتایج ثبت نام کاردانی

با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای داوطلبان با تصویر زیر رو به رو می شوند. در این بخش بایستی بر روی لینکی که در سمت راست صحفه مشخص نموده ایم کلیک نمایید. با این کلیک داوطلبان وارد سیستم دریافت نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای می شوند.

اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

 

ورود اطلاعات داوطلبی و دریافت نتیجه ثبت نام

با کلیک بر روی لینک ورود به سیستم داوطلبان با صحفه ورود اطلاعات داوطلبی مواجه می شوند. در این مرحله هر داوطلبی می تواند با یکی از دو روشی که در تصویر زیر مشاهده می شود ، برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه به توضیح در مورد این دو روش خواهیم پرداخت

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

 

روش اول دریافت نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

داوطلبان عزیز روش اول برای دریافت نتایج کاردانی فنی حرفه ای را می توانند در تصویر زیر مشاهده نمایند. در این روش اطلاعاتی که بایستی وارد نمایید شامل شماره پروند و کد پیگیری ثبت نام می باشد. این اطلاعات در زمان ثبت نام و همراه با رسید ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در صورتی که با این روش مکان دریافت نتیجه وجود نداشته باشد از روش دوم استفاده نمایید.

نتایج کاردانی فنی حرفه ای

روش دوم دریافت نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

روش دومی که برای دریافت نتایج در نظر گرفته شده است روشی است که در آن از داوطلبان اطلاعات زیر دریافت می گردد. این اطلاعات شامل شماره پروند ریال کد ملی و سال تولد می باشد. حال اگر داوطلبی با هیچ کدام از این روش ها امکان دریافت نتیجه را نداشته باشد در این صورت بایستی به سیستم پاسخگویی مراجعه نماید و نسبت به دریافت دوباره شماره پروند و یا کد پیگیری اقدام نماید.

نتایج ثبت نام فنی حرفه ای

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری پس از اعلام نتایج

پس از این که اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای صورت گرفت و داوطلبان رد یکی از رشته محل های انتخابی قبول شدند بایستی برای ثبت نام حضوری اقدام نمایند. ثبت نام حضوری معمولا چند روز پس از اعلام نتایج انجام می گردد. از این رو داوطلبان بایستی مدارکی را که در ادامه بیان می گردد در زمان ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

  1. اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای ‌صادره‌ از محل‌ تحصیل‌ مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریورماه‌ برای پذیرفته‌ شدگان رشته‌های تحصیلی پذیرش مهرماه و گواهی مدرک تحصیلی تا اخر بهمن ماه برای پذیرفته‌ شدگان کد رشته محل های پذیرش بهمن‌.
  2. اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه.
  3. اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ کپی از تمام‌ صفحات‌ آن.‌
  4. شش قطعه‌ عکس‌ ۴×۳ تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ در سال ‌جاری‌.
  5. ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی (درخواست تاییدیه تحصیلی می‌بایست از دفاتر پیشخوان دولت پیگیری و اقدام شود).
  6. داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدرکی‌ را که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ دفترچه‌ راهنمای‌ پذیرش دوره‌های‌ کاردانی‌ نظام‌ جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) مشخص‌ کند، ارائه‌ نمایند.
  7. داوطلبانی که با سهمیه رزمندگان، ایثارگران پذیرفته‌شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تائید سهمیه ثبت‌ نامی خویش نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام آنان همان عنوان درج شده در فایل ارسالی از سوی این سازمان می باشد. بدیهی است درصورت عدم تایید سهمیه پذیرفته‌شدگان مذکور از سوی ارگان ذیربط، موضوع از طریق این سازمان به آن موسسه اعلام خواهد شد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =