کنکور

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای : پس از این که داوطلبان اقدام به ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای نمودند برای دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای بایستی اقدام نمایند. این نتایج از طریق سایت سنجش در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در این مطلب به بررسی و نحوه مشاهده و دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای به صورت تصویری خواهیم پرداخت.

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

زمان اعلام نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای بر اساس سنوات گذشته و همچنین زمانبندی موجود رد دفترجه در اواخر شهریور ماه صورت می گیرد. از این رو داوطلبان در این بازه زمانی بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای به سایت سنجش مراجعه نمایند. در ادامه به توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت.

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

برای دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای همانند اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای داوطلبان بایستی در ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت مراحلی که در زیر آمده را طی نمایید.

  1. ورود به بخش کاردانی به کارشناسی سایت سنجش
  2. کلیک بر روی لینک دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای
  3. ورود اطلاعات داوطلبی

ورود به بخش کاردانی به کارشناسی

پس از این که داوطلبان اطلاعیه مربوط به اعلام نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای را مشاهده نمودند بایستی به سایت سنجش مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت به بخش کاردانی به کارشناسی سایت ورود نمایید. برای ورود به این بخش نیز از نوار ابزار رنگی که در سمت راست سایت قرار داده شده است استفاده نمایید ( مطابق با تصویر زیر ).

کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

کلیک بر روی لینک دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

پس از ورود به بخش کاردانی به کارشناسی سایت سنجش در بازه زمانی اعلام نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای داوطلبان می توانند لینک دریافت نتایج را مشاهده نمایند. این لینک که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد در اواخر شهریور ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

لینک نتایج کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

پس از مشاهده لینک بر روی آن کلیک نمایید. با کلیک بر روی لینک داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که در آن بایستی اطلاعات داوطلبی خود را وارد نمایند. برای دریافت نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای دو روش قرار داده شده است که می تواند از هر دو این روش ها استفاده نمایید.

کاردانی به کارشناسی

روش اول برای مشاهده نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

روش اول برای مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای جستجو بر اساس شماره پروند و مشخصات فردی می باشد. در این روش همانگونه که در تصویر قابل مشاهده است داوطلبان بایستی اطلاعتی همچون شماره پرونده ، شماره شناسنامه و سال تولد خود را وارد نمایند. شماره پرونده در واقع در زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و در رسید ثبت نام قرار دارد. در صورتی که به برخی از این اطلاعات دسترسی نداشته باشید از روش دوم برای مشاهده نتایج استفاده نمایید.

مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

روش دوم برای نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای

روش دومی که برای دریافت و مشاهده نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی فنی حرفه ای جستجو بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی می باشد. در این روش مطابق با تصویر زیر داوطلبان بایستی شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد خود را در بخش های تعیین شده وارد نمایند. با ورود این اطلاعات و تایپ کد امنیتی امکان مشاهده نتایج فراهم می گردد.

نتایج ثبت نام کاردانی به کارشناسی

در صورت در اختیار نداشتن شماره داوطلبی و عدم مشاهده نتایج از این روش داوطلب مورد نظر بایستی از طریق سیستم پاسخگویی برای دریافت مجدد شماره پروند و شماره داوطلبی خود اقدام نماید.

برای استفاده از سیستم پاسخگویی در صحفه اصلی سایت و در سمت چپ آن مراجعه نمایید. لازم به ذکر می باشد برای استفاده از این سیستم و درخواست صدور مجدد شماره پروند و شماهر داوطلبی بایستی در ابتدا عضو سیستم شوید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =