تیزهوشان و نمونه دولتی

سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی 99

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی سازمان سمپاد، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم 99 در روز 20 تیر ماه برگزار می شود و کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 در جلسه آزمون حضور می یابند پس از دریافت دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی 98 می بایست به سوالات استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی پاسخ دهند.

سازمان سمپاد هر ساله پس از برگزاری آزمون ، دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم  را به انضمام پاسخنامه کلیدی مربوطه از طریق سامانه azmoon.medu.ir منتشر کرده و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. متقاضیان حاضر در جلسه آزمون پس از بررسی کلید سوالات می توانند درصد اکتسابی خود را در هر درس محاسبه کرده و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

به علاوه مجموعه سوالات آزمون نمونه دولتی دهم ، در کنار مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ، به متقاضیان آزمون های سالیان بعد کمک خواهد کرد تا ضمن مطالعه نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی با آمادگی بیش تری در جلسه آزمون حضور یافته و نتیجه مطلوبی کسب کنند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور ، دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی دهم 99 را به همراه پاسخنامه های مربوط به آن جمع آوری کرده و در این مقاله ارائه داده اند .

برای مشاوره تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سالتحصیلی 1400 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98
سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99

طبق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، مجموعه های امتحانی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تقسیم می شوند که سوالات استعداد تحصیلی از مجوعه سوالات کتب درسی پایه هشتم و نهم تشکیل شده است و ضرایب آن ها در دروس مختلف متفاوت است ، داوطلبان می بایست به سوالات هر بخش با دقت کافی پاسخ دهند . در جداول زیر دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ارائه شده که به محض انتشار ، لینک دانلود آن ها فعال می شود.

سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آزمون 99 بعد از برگزاری آژمون منتشر خواهد شد

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98
دانلود دفترچه سوالات استعداد تحصیلی آزمون نمونه دولتی دهم 98 – 99دانلود پاسخنامه سوالات استعداد تحصیلی آزمون نمونه دولتی دهم 98 – 99
دانلود دفترچه سوالات استعداد تحلیلی آزمون نمونه دولتی دهم 98 – 99دانلود پاسخنامه سوالات استعداد تحلیلی آزمون نمونه دولتی دهم 98 – 99

متقاضیان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 با بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه نمونه دولتی نهم به دهم که در این مقاله ارائه شده ، می توانند رتبه قبولی اکتسابی خود در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 را تخمین بزنند . نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی نیز بدین منظور طراحی شده که داوطلبان با مراجعه به آن می توانند از امکانات این نرم افزار استفاده نمایند .

توجه : سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 نیز از طریق همین سامانه قابل دریافت می باشد. همچنین سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 99 از طریق سامانه hoosh.medu.ir قابل دریافت می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه سوالات و کلید آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 می توانید با مشاورین گروه سبز مشاور در ارتباط باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫2 نظرها

  1. سلام دستتون درد نکنه ولی انگار که پاسخنامه نمی یاد آیا پاسخنامه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان امروز سی و یک خرداد رو قرار دادین؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =