تیزهوشان و نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98

هرساله سازمان استعدادهای درخشان اقدام به برگزاری آژمون تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان برای تکمیل صندلی های خالی در این مدارس می نماید.

براساس اطلاعیه منشتر شده از سوی سازمان استعدادهای درخشان ، امسال نیز آزمون تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان برگزار می گردد و در همین راستا آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 نیز در روز هشتم شهریور ماه برگزار می شود و داوطلبانی مجاز به حضور در جلسه آزمون می باشند که ثبت نام خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت مربوطه انجام داده اند. داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 خود را از سامانه دریافت کنند.

با توجه به منتشر نشدن دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان پایه هشتم 98 ، هنوز هیچ سایتی برای دریافت کارت ورود به جلسه تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم 98 مشخص نشده است ولی احتمالا از طریق یکی از سامانه های سازمان استعدادهای درخشان بنشانی azmoon.medu.ir یا سامانه hoosh.medu.ir منتشر خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه هشتم 98 شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی داوطلب ، شماره شناسنامه ، مقطع تحصیلی و عکس داوطلب می باشد ، در واقع این اطلاعات برای معرفی هویت دانش آموز در جلسه آزمون می باشد. همچنین آدرس دقیق محل برگزاری آزمون تیزهوشان ، بر روی این کارت درج شده است.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 - 99

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان هشتم 98

زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان پایه هفتم به هشتم 98 در روز جمعه هجدهم مرداد ماه خواهد بود که همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد ، شما می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 حدودا یک هفته قبل از روز آزمون یعنی از 13 مرداد ماه وارد سایت پرورش استعداهای درخشان شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده کارت خود را دریافت کنید.

“همراه داشتن کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی میباشد”

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان هشتم 98

  • در مرحله اول باید وارد سایت معاونت پرورش استعداد های درخشان شوید.
  • در گام بعدی بایستی در صفحه اصلی سامانه کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد کنید. (چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده باشید ، باید به مدرسه خود مراجعه کنید)
  • در این مرحله پس از وارد شدن به صفحه خصوصی خود باید بر روی گزینه ماژول ، کلیک کنید و کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.
  • در پایان اگر اطلاعات درست ثبت شده باشد باید پرینت آن را تهیه نمایید و در زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت هشتم مدارس تیزهوشان همراه خود داشته باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + پانزده =