تیزهوشان و نمونه دولتی

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم

داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم شرکت نموده اند اطلاع داشته باشند که جهت شرکت در جلسه آزمون نیاز به دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند تا مجاز به شرکت در آزمون شوند. پس کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم را دریافت نمایند.

اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه شامل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز ، عکس داوطلب ، نام مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه سنجش می باشد . داوطلبان دقت داشته باشند که شرکت در جلسه آزمون بدون همراه داشتن کارت ورود به آزمون تیزهوشان نهم به دهم ممنوع می باشد .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 99 : بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم زمان توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان دهم یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد . با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی دهم در مورخه 4 اردیبهشت ماه 99 برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان بایستی حداکثر یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود اقدام نمایند . داوطلبان عزیز دقت نمایند که کلیه مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، مشاهده نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ به صورت اینترنتی می باشد .

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98
راهنمای دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم

کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی ) ، پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، از طریق سامانه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

با توجه به این توضیحات دانش آموزان پایه نهم در اولین اقدام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 پایه نهم به دهم باید به سایت ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان مراجعه نموده و وارد پنل کاربری خود شوند. جهت ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده ابتدا کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 98
کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 98

پس از ورود به پنل کاربری بایستی مطابق با تصویر زیر در بخش کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه تصویر کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم را میتوانید مشاهده نمایید. در این هنگام کارت مشاهده شده را پرینت گرفته و در نزد خود تا جلسه آزمون نگهدارید و در روز برگزاری آزمون به همراه خود دااشته باشد.

کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 در بردارنده اطلاعاتی همچون زمان و مکان دقیق جلسه آزمون می باشد. هنگام دریافت کارت آزمون توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات داوطلبی شما به درستی درج شده باشد در غیر اینصورت چنانچه پس از دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش تیزهوشان با نقضی مواجه شدید ( اطلاعات شناسایی غلط و عکس داوطلبی ) ، جهت رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم میتوانید به باجه های رفع نواقص که از سوی سازمان اعلام می گردد مراجعه نموده و اطلاعات داوطلبی خود را اصلاح نمایید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 98
راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 98

توجه 1 : کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان دهم ، صرفا برای دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت وجه آزمون تیزهوشان را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند .

توجه 2: پرداخت وجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم همزمان با زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم فعال خواهد شد.

توجه 3 : دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می باشند برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم بایستی به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =