تیزهوشان و نمونه دولتی

سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان

سامانه توزیع کارت ورود به جلسه تیزهوشان

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هرساله در راستای جذب دانش آموزان مستعد و علاقه مند به تحصیل در این مدارس برگزار می گردد . آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار می گردد. تمامی دانش آموزانی که متقاضی تحصیل در مدارس تیزهوشان می باشند بایستی در بازه زمانی ثبت نام مدارس تیزهوشان که توسط سامانه استعدادهای درخشان اعلام می گردد نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام آزمون روودی مدارس تیزهوشان از قبیل ثبت نام اولیه ، پرداخت وجه ، ویرایش اطلاعات ، دریافت کارت آزمون و اعلام نتایج بصورت اینترنتی می باشد. پس دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام نموده اند میتوانند با مراجعه به سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان ، نسبت به تهیه و پرینت کارت آزمون اقدام کنند.

سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان برای پایه هفتم به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir می باشد و دانش آموزان میتوانند با مراجعه به این سامانه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دریافت کنند.

سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان پایه دهم نیز به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد و دانش آموزان میتوانند با مراجعه به این سامانه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دریافت کنند.

جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه توزیع کارت ورود به جلسه تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نمونه کارت ورود به جلسه امتحان تیزهوشان

نمونه کارت ورود به جلسه امتحان تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ( شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی ) ، پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، از طریق سامانه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

زمان توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد . با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان هفتم و دهم در روز پنجشنبه مورخه 4 اردیبهشت ماه 99 برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان بایستی از روز 19 فروردین با مراجعه به سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

با توجه به این توضیحات داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان در اولین اقدام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 بایستی به سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان مراجعه نموده و وارد پنل کاربری خود شوند. جهت ورود به پنل کاربری و دریافت کارت آزمون وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز الزامیست.

هنگام دریافت کارت از سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات داوطلبی شما به درستی درج شده باشد در غیر اینصورت چنانچه پس از دریافت کارت ورود به آزمون با نقضی مواجه شدید ( اطلاعات شناسایی غلط و عکس داوطلبی ) ، جهت رفع نواقص موجود در کارت میتوانید به باجه های رفع نواقص که از سوی سازمان اعلام می گردد مراجعه نموده و اطلاعات داوطلبی خود را اصلاح نمایید.

توجه 1 : کارت ورود به جلسه امتحان تیزهوشان ، صرفا برای دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت وجه آزمون تیزهوشان را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند .

توجه 2: پرداخت وجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم همزمان با زمان دریافت کارت از طریق سایت دریافت کارت آزمون تیزهوشان فعال خواهد شد.

در صورتی که در فرایند دریافت کارت آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید با کارشناسان مرکز یبز مشاور در تماس باشید تا شما عزیزان را راهنمایی نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 11 =