تیزهوشان و نمونه دولتی

رمز ورود همگام را فراموش کردم

فراموشی رمز ورود همگام

زمز ورود همگام چیست؟ با توجه به اینکه در سال های اخیر کلیه فعالیت های دانش آموزی از طریق پورتال آموزشی که در اختیار آنان قرار داده شده است انجام می گیرد ، دانش آموزان برای ورود به پورتال دانش آموزی نیاز به نام کاربردی و رمز همگام دارند . نام کاربری همان شماره شناسنامه دانش آموز می باشد و رمز عبور نیز رمز ورود همگام است که دانش آموزان با وارد کردن این اطلاعات مجاز به دسترسی به پنل اختصتصی خواهند شد.

کاربرد رمز ورود همگام : سناد یک منبع اطلاعاتی سیستم های ساماندهی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش باشد که سیستم های متعددی از جمله پورتال همگام هدایت تحصیلی از طریق سامانه hamgam.medu.ir ، سامانه دانش آموزی ، سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سایت www.azmoon.medu.ir  ، سامانه ثبت نام المپیادهای علمی کشور و جشنواره جوان خوارزمی ،سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران و ثبت نام مدارس شاهد ، سامانه فروش و توزیع کتاب های درسی، سیستم های دانش آموزی و سیستم های ساماندهی نیروی انسانی (بکفا) از سناد تغذیه اطلاعاتی می شوند. برای ورود به هر کدام از این سامانه هایی که اشاره شد داوطلبان نیاز به رمز ورود همگام دارند که باید نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

در صورتی که رمز ورود همگام را فراموش کرده اید و یا با پیغام” مشخصات وارد شده اشتباه می باشد” رو به رو هستید… از راهنمایی های کارشناسان سبز مشاور استفاده کنید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رمز ورود همگام
رمز ورود همگام

نحوه دریافت رمز ورود همگام : رمز ورود همگام در سال های گذشته توسط خود داوطلب تهیه میشد و داننش آموز میتوانست با وارد کردن سریال شناسنامه خود بجای رمز همگام وارد پورتال دانش آموزی خود شود ولی در حال حاضر رمز ورود همگام رمزی ۶ رقمی متشکل از اعداد و حروف لاتین می باشد که توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. دانش آموزان میتوانند با مراجعه به مدیر مدرسه و آموزشگاه خود نسبت به دریافت رمز ورود همگام اقدام نمایند.

رمز ورود همگام را فراموش کردم !!!! این سوال بسیاری از دانش آموزان می باشد که در صورت فراموش کردن رمز همگام چکار باید انجام دهند؟  یا با سوالاتی از قبیل ذیل مواجه میشویم که در اینجا لازم میدانیم در این رابطه توضیحانی رابرای دانش آموزانی که دچار فراموشی رمز ورود همگام شده اند ارائه کنیم :

  • دریافت رمز همگام دانش آموزی
  • نحوه دریافت رمز همگام دانش آموزی
  • فراموشی رمز ورود همگام تیزهوشان
  • درخواست رمز عبور جدید همگام
  • بازیابی کلمه عبور همگام
  • دریافت گذرواژه از سایت همگام
  • بازیابی رمز عبور همگام
  • نحوه تغییر رمز همگام

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که در سال های گذشته در صورتی که اگر شما رمز ورود همگام خود را فراموش می کرید میتوانست با کلیک بر گزینه رمز ورود همگام و وارد کردن شماره سریال ۶ رقمی مندرج در شناسنامه خود ، رمز همگام خود را بصورت خود کار به سری و سریال شاسنامه خود تغییر دهید.

ولی با توجه به تغییراتی که در نحوه صدور رمز ورود همگام اعمال گردید و تهیه و صدور رمز عبور همگام در اختیار مدیران مدارس قرار گرفت ، تنها مرجع تهیه و صدور رمز ورود همگام دانش آموزان مدیر مدرسه خواهد بود و چنانچه دانش آموزی پس از دریافت رمز ورود همگام به هر دلیلی آن را فراموش نمود و یا گم نمود میتواند با مراجعه به مدیر مدرسه درخواست رمز ورود همگام مجدد نماید.

تذکر : لازم به ذکر است هیچ روش غیرحضوری برای دریافت رمز عبور همگام وجود ندارد و تنها راه آن مراجعه به مدیریت مدرسه است.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =