تیزهوشان و نمونه دولتی

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 99

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون سنجش هوش 99

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی سازمان استعدادهای درخشان، آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم 99 در روز 27 تیر ماه برگزار می شود و کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون سنجش هوش 99 در جلسه آزمون حضور می یابند پس از دریافت دفترچه سوالات آزمون سنجش هوش تیزهوشان می بایست به سوالات استعداد تحلیلی پاسخ دهند.

سازمان سمپاد هر ساله پس از برگزاری آزمون ، دفترچه سوالات آزمون سنجش هوش  را به انضمام پاسخنامه کلیدی مربوطه از طریق سامانه hoosh.medu.ir منتشر کرده و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. متقاضیان حاضر در جلسه آزمون پس از بررسی کلید سوالات می توانند درصد اکتسابی خود را در هر درس محاسبه کرده و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

به علاوه مجموعه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم ، در کنار مطالعه منابع آزمون تیزهوشان ، به متقاضیان آزمون های سالیان بعد کمک خواهد کرد تا ضمن مطالعه نمونه سوالات آزمون سنجش هوش با آمادگی بیش تری در جلسه آزمون حضور یافته و نتیجه مطلوبی کسب کنند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور ، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم 99 را به همراه پاسخنامه های مربوط به آن جمع آوری کرده و در این مقاله ارائه داده اند .

برای مشاوره تخمین رتبه آزمون سنجش هوش تیزهوشان هفتم سالتحصیلی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 98
دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 99

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 99

طبق دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش ، سوالات آزمون سنجش هوش مربوط به سوالات استعداد تحلیلی شامل هوش ، استعداد و خلاقیت می باشد و سوالات استعداد تحصیلی در دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم گنجانده نمی شود، داوطلبان می بایست به سوالات هر بخش با دقت کافی پاسخ دهند . در جداول زیر دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش ارائه شده که به محض انتشار ، لینک دانلود آن ها فعال می شود.

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 98
دانلود دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم 98 – 99دانلود پاسخنامه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم 98 – 99

متقاضیان آزمون سنجش هوش 99 با بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه سنجش هوش که در این مقاله ارائه شده ، می توانند رتبه قبولی اکتسابی خود در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را تخمین بزنند . نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان نیز بدین منظور طراحی شده که داوطلبان با مراجعه به آن می توانند از امکانات این نرم افزار استفاده نمایند .

توجه : سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99  و سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی 99 از طریق سامانه azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه سوالات و کلید آزمون سنجش هوش 99 می توانید با مشاورین گروه سبز مشاور در ارتباط باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =