تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 98

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای سالتحصیلی ۹۸-۹۹ نیز به مانند سال های گذشته برگزار خواهد شد و دانش آموزان و داوطلبان به دنبال اطلاع از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸ می باشند تا بتوانند با شروع فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان در این آزمون شرکت نمایند. به دلیل کیفیت بالای تحصیلی مدارس تیزهوشان، این مدارس جزو مدارس مورد توجه دانش آموزان و به خصوص والدین آنها قرار گرفته است .

با توجه به تغییرات جدیدی که در روند ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان اعمال شده است ، در رابطه با زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان استعدادهای درخشان ، ثبت نام مدارس تیزهوشان 98 – 99 از روز دوشنبه مورخه 19 فروردین ماه شروع خواهد شد . البته لازم به ذکر می باشد که با توجه به تغییراتی که در روند آزمون مدارس تیزهوشان از سال گذشته اعمال شده زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸ برای پایه هفتم و دهم متفاوت خواهد بود و در بازه زمانی جداگانه ای ثبت نام انجام خواهد گرفت.

داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸

زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان هفتم ۹۸

همانطور که اشاره کردیم با توجه به تغییرات گسترده ای که در فرایند گزینش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم اعمال گردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم گردید ، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نیز در بازه زمانی جداگانه ای انجام می گیرد. با توجه به زمان ثبت نام آزمون سنحش هوش در سال گذشته ، زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸ را میتوان نیمه دوم فروردین ماه تخمین زد و داوطلبان در این بازه زمانی ( زمان دقیق ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۹۸ با انتشار ابلاغیه سازمان استعدادهای درخشان در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد ) ، بایستی با مراجعه به سایت ثبت نام آژمون سنجش هوش هفتم تیزهوشان به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در آزمون اقدام نمایند. همزمان با شروع فرایند ثبت نام ، دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان نیز در همین سامانه منتشر می شود که تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام اعم از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ ، شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ و راهنمای ورود به سامانه سنجش هوش را شامل می شود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که با توجه به ادغام ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم ۹۸ و ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸ در یک بازه زمانی خواهد بود. متقاضیان شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان میتوانند در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ ، با وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود خود وارد پنل دانش آموزی شده و فرم شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را تکمیل نمایند.

اگر متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ هستید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =