تیزهوشان و نمونه دولتی

تاریخ برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت هشتم تیزهوشان 98

شرط قبولی در مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون ورودی آن است و در همین راستا هرساله سازمان استعداد های درخشان آزمونی برگزار می کند که تمامی استان ها اقدام به پذیرش دانش آموزان از طریق آزمون گروهی و فقط جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می نمایند و در هیچ پایه دیگری پذیرش صورت نمی گیرد.

ولی در بعضی سال ها چنانچه ظرفیت خالی در کلاسی موجود باشد، از تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان برای جایگزینی دانش آموزان جدید استفاده می شود. امسال نیز با توجه به اعلام سازمان استعدادهای درخشان ، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان پایه هشتم 98-99 در سراسر کشور خواهد بود و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط اعلام شده ، در آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس تیزهوشان شرکت نمایند.

تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 در واقع فرصت و شانسی مجدد برای دانش آموزانی است که علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان می باشند. در واقع دانش آموزانی که بنابر دلایلی از پذیرش در این مدارس جا مانده اند می توانند از طریق آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 مجددا شانس خود را برای پذیرش در ظرفیت خالی یا اضافی مدارس تیزهوشان امتحان کنند.

تاریخ آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 در روز جمعه 8 شهریور ماه برگزار خواهد شد و منابع آزمون شامل مواد درسی ریاضی ، ادبیات فارسی ، علوم تجربی ، قرآن و پیام‌ های آسمانی و استعداد تحلیلی خواهد بود .

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس تیزهوشان 98-99 می باشند بایستی شرایط ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت را داشته باشند. شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 در در قالب دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم 98 منشتر می گردد.

تمامی مراحل ثبت نام ،صدور کارت ورود به جلسه آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 و اعلام نتایج به صورت اینترنتی از طریق یکی از سامانه های سازمان استعدادهای درخشان بنشانی hoosh8.medu.ir یا  azmoon.medu.ir یا سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد شد.

دانش آموزان و والدین گرامی آن ها می توانند پاسخ تمامی سوالات خود در خصوص زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 را از طریق برقراری تماس تلفنی با سامانه مشاوره تحصیلی سبز مشاور از کارشناسان مجرب مرکز جویا شوند .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 3 =