تیزهوشان و نمونه دولتی

سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

سایت تیزهوشان و نمونه دولتی

توجه به تغییراتی که سازمان استعدادهای درخشان در سال های اخیر در روند برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ایجاد نموده است با شروع فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی جهت مراجعه به سایت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و شروع فرایند ثبت نام دچار سردرگمی و ابهام می شوند که از جمله مهم ترین ابهامات داوطلبان شامل سوالات ذیل می باشد:

  • آدرس سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی چیست ؟
  • نحوه ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی ؟
  • سامانه ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی کدام هست؟
  • آیا سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان و سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مشترک می باشد؟
  • آدرس سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم؟
  • آدرس سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم؟
  • آدرس سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم؟
  • آدرس سایت ثبت نام مداس نمونه دولتی نهم به دهم؟

با توجه به ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی، در فرمت جدید نیز آزمون مدارس استعدادهای درخشان به مانند سال های گذشته در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار میگردد و بر اساس اطلاعیه های منتشر شده ، ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از 19 فروردین ماه انجام می گیرد. زمان و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

جهت مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه هفتم و دهم سالتحصیلی ۹۸ – ۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی
سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

سامانه ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

در فرمت جدید پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، یک آزمون مشترک برای علاقه مندان به تحصیل در مدارس سمپاد و استعدادهای درخشان برگزار می گردد که داوطلبان با توجه به رتبه و تراز اکتسابی در یکی از مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پذیرش می شوند.

همانطور که اشاره شد با ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه نهم یه دهم ، یک سامانه مشترک به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir به عنوان سامانه جامع ثبت نام آزمون های استعداد درخشان و سمپاد معرفی گردید و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی برای شرکت در آزمون این مدارس در سالتحصیلی ۹۸-۹۹ اقدام به ثبت نام کنند.

در سالتحصیلی ۹۷-۹۸ برای دانش آموزان پایه ششم ، فقط آزمون ورودی مدارس تیزهوشان با عنوان آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم برگزار گردید و مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم جذب دانش آموز نداشتد. برای سالتحصیلی ۹۸-۹۹ نیز هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر جذب دانش آموزان پایه هفتم مدارس نمونه دولتی منتشر نشده است و ثبت نام پایه ششم به هفتم فقط برای مدارس تیزهوشان بوده و داوطلبان از طریق شرکت در آزمون سنجش هوش هفتم پذیرش خواهند شد. ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir صورت خواهد گرفت.

دانش آموزان گرامی چهت ورود به سامانه های فوق حتما باید رمز ورود همگام خود را تهیه نمایند. رمز ورود همگام به عنوان رمز ورود و شماره شناسنامه داوطلب به عنوان نام کاربری باید جهت ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی درج گردد.

اگر متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ و آزمون نمونه دولتی ۹۸ – ۹۸ هستید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − شش =