تیزهوشان و نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان : همه ساله آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به صورت سراسری و در کل کشور در اوایل مرداد ماه برگزار می گردد. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در دو بخش برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود.

پس از برگزاری این آزمون و اعلام نتایج پذیرفته شدگان داوطلبان پذیرفته امکان تحصیل در مدارس تیزهوشان را خواهند داشت. با توجه به اینکه مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از امکانات مناسب آموزشی و کادر مجرب برخوردار می باشند به همین جهت بخش قابل توجهی از داوطلبان مشتاق تحصیل در این مدارس می باشند. به همین جهت می توان این آزمون را مهمترین آزمون ورودی مدارس در کشور دانست. در این مطلب به ارائه توضیحاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

بیان شد که آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در اوایل مردادماه برگزار می گردد. پس از اتمام فرایند برگزاری آزمون ، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir اطلاع رسانی می گردد. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را نیز براساس سنوات گذشته اواخر شهریورماه تخمین زد. به همین جهت داوطلبان در این بازه زمانی بر اساس دستورالعملی که در ادامه بیان خواهیم نمود برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان به سایت www.hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

بیان کردیم که اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می‌گیرد. از این رو اعلام نتایج از طریق همان سایتی که داوطلبان برای ثبت نام آزمون اقدام نمودند صورت می گیرد. به همین جهت داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان که حدودا اواسط شهریور ماه می باشد به این سایت مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه خواهند شد.

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

ورود به پنل کاربری برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان

داوطلبان بایستی برای دریافت نتایج پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به پنل کاربری خود مراجعه نمایید. برای ورود به پنل کاربری همانگونه که در تصویر قبل مشخص می باشد ابتدا کد ملی و رمز عبور ورود همگام خود را در بخش تعیین شده وارد نمایید.

پس از ورود این اطلاعات داوطلبان بایستیم نقش خود را در بخش تعیین شده انتخاب نمایند و عنوان سازمانی را مشخص کنید. نقش داوطلبان در این فرآیند دانش آموز و عنوان سازمانی انتخاب شده مدرسه سال قبل می باشد.

دریافت نتایج ازمون تیزهوشان

مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان

پس از این که داوطلبان وارد پنل کاربری خود شدند داشبورد اصلی استعدادهای درخشان اطلاعات اولیه خود را می‌توان مشاهده نمایند. در بخش وضعیت قبولی پذیرش عدم پذیرش داوطلبان و در بخش محل پذیرش واحد آموزشی پذیرفته شده داوطلب مشخص می گردد. در تصویر زیر می توان نمونه نتیجه داوطلبی را مشاهده نمود که در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده است. همانگونه که در تصویر مشخص می باشد در ستون وضعیت قبولی پذیرفته شده و ستون محل پذیرش مدرسه پذیرفته شده مشخص شده است.

نتایج آزمون تیزهوشان

در حالت مقابل نیز داوطلب با تصویر زیر مواجه می شود که در آن داوطلب مورد نظر در آزمون تیزهوشان مردود شده است.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

برای این دسته از داوطلبان البته امکان ثبت اعتراض به نتیجه آزمون وجود دارد. از این رو این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به بخش مدیریت اقدام به ثبت اعتراض به نتیجه آزمون تیزهوشان خود نمایند داوطلبان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات کامل در زمینه نحوه و زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به مطلبی که در این رابطه انتشار داده ایم مراجعه نمایند

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =