تیزهوشان و نمونه دولتی

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 :  آزمون مدارس تیزهوشان در مورخه 27 تیرماه برگزار خواهد شد.

با برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و شرکت حدود ۴۰۰ هزار داوطلب و دانش آموز در این آزمون نتایج آن در بازه زمانی مشخصی در اختیار دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون قرار می گیرد. به دانش آموزان در این مرحله از فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان نتیجه پذیرش و یا عدم پذیرش خود را در مدارس تیزهوشان دریافت خواهند نمود.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99

با توجه به آمار بسیار بالای شرکت کنندگان در آزمون مدارس تیزهوشان رقابت بسیار سنگینی میان داوطلبان برای پذیرش در مدارس تیزهوشان وجود دارد. از میان حدود ۴۰۰ هزار داوطلب شرکت کننده در سال گذشته تنها حدود ۸۰ هزار داوطلب پذیرفته شدند.

این آمار نشان دهنده رقابت بالا و حساس میان داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می باشد. از این رو اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

با توجه به مواردی که در این بخش در زمینه این آزمون بیان کردیم در ادامه مطلب به بررسی زمان و نحوه اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 خواهیم پرداخت به همین جهت توصیه می گردد به ادامه مطلب توجه نمایید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ آخرین مرحله در فرآیند ثبت نام و پذیرش در این مدارس به حساب می آید. با این توضیحات می توان زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 را ۴ تا ۶ هفته پس از برگزاری آزمون تخمین زد. از این رو احتمالا اوایل تیرماه زمان حدودی مشاهده و دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 خواهد بود.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس تیزهوشان 99 در بازه زمنی اعلام شده بایستی به سایت های مورد نظر مراجعه نموده و نسبت به دریافت نتیجه آزمون خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99

اولین مرحله در فرایند دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 ورود به سایت اعلام نتایج این آزمون می باشد. از این رو داوطلبان بایستی به سایتب که ثبت نام ازمون در ان انجام داده اند مراجعه نمایند.

با توجه به این توضیحات دانش آموزان که اقدام به ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم نموده اند جهت دریافت نتیجه ازمون خود در اولین مرحله بایستی به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایند. چرا که ثبت نام این پایه تحصیلی از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت گرفته است. اما با توجه به این که ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق  سایت www.azmoon.medu.ir صورت می گیرد از این رو برای دریافت نتیجه آزمون این پایه دانش اموزان به این سایت باید مراجعه نمایند.

ورود به پنل کاربری در سایت اعلام نتایج

پس از ورود به این سایت ها در بازه زمانی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان داوطلبان بایستی در اولین مرحله به پنل کاربری خود وارد شوند. برای ورود به پنل کاربری بایستی دانش اموزان در بخش های تعیین شده ابتدا اقدام به ورود اطلاعات داوطلبی خود که شامل کد ملی و رمز همگام است نمایند. مطابق با تصویر زیر در این بخش ها این اطلاعات را وارد نمایید.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان


همانطور که تصویر زیر نیز می توان مشاهده نمود برای دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بایستی پس از ورود به پنل کاربری خود در بخش وضعیت قبولی نسبت به پذیرش عدم پذیرش خود در این آزمون اطلاع حاصل نمایید. در این بخش از پنل کاربردی دانش اموزان مشخص می شود که داوطلب مورد نظر در چه مدرسه ای پذیرفته شده است. 

دریافت نتایج آزمون تیزهوشان

تصویر زیر نیز می توان مشاهده نمود داوطلب مورد نظر در این آزمون پذیرفته نشده است. به همین جهت در بخشوضعیت قبولی با پیا پذیرفته نشده مواجه می شوید. در این حالت در بخش محل پذیرش هیج مدرسه ای ذکر نشده است. لازم به ذکر است برای این دسته از داوطلبان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد. در ادامه در این رابطه توضیحات لازم ارائه می گردد.

دریافت نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان

توضیحات پایانی در زمینه اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸

داوطلبان که پس از مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پذیرفته شده‌ اند بایستی مطابق با زمانبندی اعلام شده به محل پذیرش خود مراجعه نمایند. پس از مراجعه حضوری این دسته از دانش اموزان می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام حضوری خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است در صورتی که در بازه زمانی اعلام شده دانش آموزان پذیرفته شده به مدرسه مورد نظر مراجعه نکنند این عدم مراجعه به منزله انصراف دانش آموز از ثبت نام می باشد.

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم آن دسته از دانش آموزانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند می توانند نسبت به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای این امر بایستی ابتدا به سایت اعلام نتایج مراجعه نمایید. پس از ورود به پنل کاربری خود در این مرحله دانش آموزان باید بر روی گزینه ی مدیریت کلیک نموده و بخش ثبت اعتراض ها وارد شود.

پس از ورود به این بخش می توان اقدام به ثبت اعتراض خود نمایید. پس از ثبت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون با تصویر زیر مواجه می شوند که نشان دهنده ثبت موفقیت آمیز اعتراض از سوی داوطلب می باشد.

مشاهده نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸

همچنین لازم به ذکر است مرکز برخی از دانش آموزان در لیست ذخیره قرار گرفته باشند این دسته از دانش آموزان در صورت انصراف دانش آموز دیگر از ثبت نام و یا نداشتن شرایط ثبت نام امکان ثبت نام را خواهند داشت این دسته از دانش آموزان از طریق مدارس برای ادامه و تکمیل فرایند ثبت نام فراخوان خواهند شد

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =