تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99

داوطلبانی که در آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سال 99 شرکت نموده اند اطلاع داشته بانشند که جهت شرکت در جلسه آزمون نیاز به دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش را دارند تا مجاز به شرکت در آزمون شوند. پس کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir کارت ورود به جلسه سنجش هوش را دریافت نمایند.

اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه شامل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز ، عکس داوطلب ، نام مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه سنجش می باشد . داوطلبان دقت داشته باشند که شرکت در جلسه آزمون بدون همراه داشتن کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99 ممنوع می باشد .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99 : بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان زمان توزیع و دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون هوش می باشد . با توجه به اینکه آزمون در مورخه 4 تردیبهشت ماه 99 برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان بایستی حداکثر یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه سنجش هوش خود اقدام نمایند . داوطلبان عزیز دقت نمایند که کلیه مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، مشاهده نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ به صورت اینترنتی می باشد .

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 98

راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 99

با توجه به این توضیحات دانش آموزان پایه ششم در اولین اقدام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 پایه ششم به هفتم باید به سایت ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان مراجعه نموده و وارد پنل کاربری خود شوند. جهت ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده ابتدا کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش 98

پس از ورود به پنل کاربری بایستی مطابق با تصویر زیر در بخش کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه تصویر کارت ورود به جلسه سنجش هوش 99 را میتوانید مشاهده نمایید. در این هنگام کارت مشاهده شده را پرینت گرفته و در نزد خود تا جلسه آزمون نگهدارید و در روز برگزاری آزمون به همراه خود دااشته باشد.

کارت آزمون سنجش هوش 99 در بردارنده اطلاعاتی همچون زمان و مکان دقیق جلسه آزمون می باشد. هنکگام دریافت کارت آزمون توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات داوطلبی شما به درستی درج شده باشد در غیر اینصورت چنانچه پس از دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش تیزهوشان با نقضی مواجه شدید ( اطلاعات شناسایی غلط و عکس داوطلبی ) ، جهت رفع نواقص موجود در کارت میتوانید به باجه های رفع نواقص که از سوی سازمان اعلام می گردد مراجعه نموده و اطلاعات داوطلبی خود را اصلاح نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش ۹۸

توجه 1 : کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش، صرفا برای دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت وجه آزمون تیزهوشان را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند .

توجه 2 : دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشند برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم بایستی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =