تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 – 99

ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان هشتم آخرین فرصت برای تحصیل در این مدارس به حساب می آید. در این مرحله آن دسته از داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نمودند اما با وجود کسب حد نصاب لازم علمی در نهایت مورد پذیرش قرار نگرفته اند امکان شرکت در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان  را خواهند داشت.

آزمون تکمیل ظرفت پایه هشتم تیزهوشان سال تحصیلی 98 – 99 نیز برای دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان سال گذشته موفق به قبولی جهت ورود به دوره اول متوسطه نشده اند ، برگزار می گردد تا دانش آموزان پایه هفتم شانس خود را برای ورود به مدارس تیزهوشان هشتم امتحان کنند.

 زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 – 99 احتمالا در روز ۱۸ مرداد برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس استعداد‌ های درخشان سال 98 را دارند بایستی با مراجعه به سامانه استعدادهای درخشان ثبت نام خود را در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان انجام دهند.

سامانه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 فعلا مشخص نشده است ولی احتمالا از طریق یکی از سامانه های azmoon.medu.ir یا سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

آزمون تکمیل ظرفیت پایه هفتم به هشتم تیزهوشان 98 شامل مواد درسی ریاضی ، ادبیات فارسی ، علوم تجربی ، قرآن و پیام‌ های آسمانی و استعداد تحلیلی خواهد بود .

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + چهار =