دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98

به طور کلی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد همانند انتخاب رشته و ثبت نام اصلی برای دو ورودی مهر و بهمن ماه صورت می گیرد. اما بر خلاف روال معمول سال گذشته این ثبت نام برگزار نگردید. از این رو سال قبل دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت خالی رشته محل های خود از لیست ذخیره استفاده نمود.

با این وجود دانشگاه آزاد برای ورودی مهر و بهمن 98 امکان برگزاری تکمیل ظرفیت را فراهم نمود. از این رو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 نیز همانند تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای ورودی مهر برگزار می گردد.  با توجه به این توضیحات ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 فرصت بسیار مناسبی برای ان دسته از داوطلبان می باشد که از ثبت نام اصلی جا مانده و یا از رشته قبولی خود راضی نمی باشند.  به همین جهت توصیه می گردد به مطالبی که در ادامه در رابطه با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 بیان خواهیم نمود توجه نمایند.

برای دریافت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

بر اساس جدول زمانی منتشر شده از سوی سایت سنجش دانشگاه آزاد زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه در مقاطع مختلف بشرح ذیل می باشد:

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 98 : شروع ثبت نام 2 آذر/ پایان ثبت نام 30 بهمن

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 98 : شروع ثبت نام 28 آبان / پایان ثبت نام 30 بهمن

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 98 : شروع ثبت نام 30 آبان / پایان ثبت نام 30 بهمن

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 98 : شروع ثبت نام 28 آبان / پایان ثبت نام 30 بهمن

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 98 : شروع ثبت نام 23 آبان / پایان ثبت نام 26 آبان

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 نیز همانند ثبت نام بدون کنکور یا انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. از این رو داوطلبانی که تمایل به شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 را دارند در گام نخست بایستی به سایت سنجش پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند. پس از مراجعه به این سایت در گام نخست اقدام به دانلود و مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 نمایید.

در این دفترجه لیست رشته محل های موجود در تکمیل ظرفیت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته داوطلبان می توانند با پرداخت هزینه انتخاب رشته از طریق سایت آزمون و دریافت شناسه انتخاب رشته فرایند انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. در اتمام فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 داوطلبان بایستی رسید انتخاب رشته خود را دریافت نموده و تا اعلام نتایج آن را نزد خود به همراه داشته باشند.

جدول رشته / محل های این مرحله از پذیرش دانشجو  و نحوه ثبت نام از داوطلبان طی اطلاعیه ای متعاقباً در سایت   www.azmoon.net  اعلام خواهد شد.

چه داوطلبانی می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 شرکت نمایند

همچون دیگر مراحل ثبت نام و ورود به دانشگاه برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 شرایط و ضوابط خاصی وجود دارد که داوطلبان در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 را خواهند داشت.

اولین و مهمترین شرط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 حضور داوطلب در جلسه کنکور می باشد. از این رو تنها داوطلبانی که در جلسه کنکور شرکت نموده اند و در کارنامه کنکور آنان کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد درج شده است می توانند در تکمیل ظرفیت آزاد بهمن 98 نیز شرکت نمایند. این دسته از داوطلبان می توانند حداکثر صد رشته محل را در تکمیل ظرفیت انتخاب نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی خود در گروه های هنر و یا زبان شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند نیز امکان شرکت در تکمیل ظرفیت نیمسال دوم را خواهند داشت.

آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته اصلی شرکت نکرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته دانشگاه سراسری شرکت نموده و حتی در یکی از رشته محل ها قبول شده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند. لازم به ذکر است قبولی سراسری این دسته از داوطلبان در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت دانسگاه آزاد لغو نمی گردد و آنان می توانند از میان این دو یکی را انتخاب نمایند.

سخن آخر در رابطه با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98

در این بخش لازم با یاد آوریست که داوطلبان در فرایند شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 امکان انتخاب حداکثر صد رشته محل را خواهند داشت. البته با توجه به این که ظرفیت رشته محل ها بسیار اندک می باشد از این رو در انتخاب و اولویت بندی کد رشته های انتخابی خود دقت نمایید.

برای هر داوطلب امکان انتخاب حداکثر ۲۰ کد رشته مطابق با رشته های گروه آموزشی موجود در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فراهم می باشد.

تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده باشند امکان شرکت در تکمیل ظرفیت آزاد بهمن 98 را خواهند داشت.

داوطلبانی که در انتخاب رشته مهر ماه در یکی از کد رشته ها قبول شده باشند و دوباره اقدام شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه را نمایند در صورت قبولی قبولی مهر ماه آنان حذف می گردد.

قبولی در رشته های دانشگاه سراسری تاثیری در امکان یا عدم امکان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد را ندارد.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور نیز آماده اند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و یا ابهام ، متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 98 را یاری نموده و ثبت نام آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =