وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اهواز

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در اهواز و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اهواز ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی اهواز در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن اهواز همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اهواز و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اهواز در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اهواز مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اهواز بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اهواز و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی اهواز دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اهواز و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اهواز و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اهواز بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی اهواز می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی اهواز در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اهواز
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اهواز
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی اهواز

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی اهواز نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اهواز فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اهواز ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اهواز پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اهواز اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی اهواز را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی اهواز و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی اهواز را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی اهواز و مراکز علمی کاربردی استان خوزستان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان خوزستان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی خوزستان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر اهواز و استان خوزستان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

 

آدرس و شماره تلفن مراکز آموزش علمی کاربردی استان خوزستان

 

نام شهر

آدرس مرکز

نام مرکز

 
اهواز اهواز-گلستان- انتهای بلوار پردیس- جنب دانشگاه پیام نور مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز   
اهواز اهواز- اتوبان گلستان-خ آب و برق- روبروی مسجد نور مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد کشاورزی خوزستان)اهواز(  
دزفول دزفول-کیلومتر 4 جاده صفیآباد دزفول- جنب روستای انجیرک مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد کشاورزی خوزستان )دزفول( 
اهواز اهواز- چهارباغ بلوار گلستان- بین خیابان همدان و کاشانمجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان   
اهواز اهواز- سپیدار-جنب اداره کل فنی حرفه ای مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان زندانها)خوزستان(  
اهواز اهواز-کیانپارس-خ 13 شرقی-جنب بنیاد مسکنمرکز آموزش علمی – کاربردی مالیاتی اهواز   
اهواز اهواز-کوروش)کوی ملت(-خ کارون-نبش دوممرکز آموزش علمی – کاربردی جامعه اسلامی کارگران خوزستان   
اهواز اهوازخ 34 متریخ رستگاری غربیجنب کلینیک شهید رجاییمرکز آموزش علمی – کاربردی خبر اهواز   
دزفول دزفول-کوی آزادگان- انتهای ارمغان 5مرکز آموزش علمی – کاربردی دزفول 1   
اهواز اهواز- بهارستان-خ صدف1مرکز آموزش علمی – کاربردی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال   
اهواز اهواز-کمپلو-انتهای امیرکبیر جنوبی-بعد از چهارراه ابهری-سمت راست مرکز آموزش علمی – کاربردی بهزیستی خوزستان   
اهوازآبادان- فلکه فرودگاه-366 واحدی خیابان مقداد جنب سپاهمرکز آموزش علمی – کاربردی منطقه آزاد اروند   
اهواز اهواز-کیانپارس-خ میهن غربی-نبش ایدونمرکز آموزش علمی – کاربردی حج و زیارت خوزستان   
اهواز اهواز- بلوار لشکر جنب بیمارستان آپادانامرکز آموزش علمی – کاربردی خانه کارگر اهواز   
اهواز  اهواز- سپیدار بلوار فنی و حرفهایمرکز آموزش علمی – کاربردی فنی و حرفهای امام علی )ع( 
دزفول اهواز – بلوار پانزده خرداد- خ شهید همت- جنب اداره کارمرکز آموزش علمی – کاربردی فنی و حرفهای دزفول   
اهواز اهواز-خ فلسطین-جنب پل لشکرمرکز آموزش علمی – کاربردی هلالاحمر خوزستان   
اهواز بلوار گلستان- کوی 22 بهمن- دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران-ساختمان علمی کاربردیمرکز آموزش علمی کاربردی دادگستری استان خوزستان 
بندر ماهشهر بندرامام خمینی- بلواراباذر- میدان معلممرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت خلیج فارس   
اهواز اهواز- جاده اهواز بندر امام خمینی- شرکت فولاد خوزستانمرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت فولاد خوزستان   
اهواز اهواز- ناحیه صنعتی کارون- شرکت لوله سازی اهوازمرکز آموزش علمی – کاربردی شهدای شرکت لولهسازی اهواز   
اندیمشک اندیمشک-کیلومتر 5 جاده اهواز شهرک انصارمرکز آموزش علمی – کاربردی شهرداری اندیمشک   
اهواز اهواز-کیان آباد نبش خیابان یکمرکز آموزش علمی – کاربردی مجمع امور صنفی   
شوشتر شوشتر- بلوار دانشگاه شوشتر- مرکز دانشگاه علوم قضایی شوشتر مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت آذین شوشتر   
اهواز اهواز-کیلومتر45 جاده اهواز-خرمشهر (جاده جعفر امام صادق)موسسه تحقیقات و آموزش توسعه صنایع نیشکروصنایع جانبی مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی  
اهواز اهواز- بلوار پاسداران- نرسیده به سه راه فرودگاه-روبروی تأمین اجتماعی منطقه 4مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت ملی حفاری ایران   
اهواز اهواز- خرمکوشک- روبروی شرکت خطوط لوله و مخابراتمرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب   
ایذه ایذه میدان ولایتبلوار چویل-فاز فرهنگیان-کوچه زیتونمرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت تیزکاران زردکوه   
اهواز اهواز-کیلومتر 16 جاده بندر امام خمینی )ره(- شرکت فولاد اکسینمرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت فولاد اکسین خوزستان   
اهواز اهواز- بلوارگلستان – ضلع شرقی میدان کارگرمرکز آموزش علمی – کاربردی شهرداری اهواز   
هفتکل هفتکل- میدان انقلاب-ابتدای بلوار 9 دیمرکز آموزش علمی – کاربردی شهرداری هفتکل   
اهواز  اهواز- میدان شهید چمران-جنب پارک علم و فناوریمرکز آموزش علمی – کاربردی فرماندهی انتظامی خوزستان 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی اهواز با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + سه =