وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی لرستان

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در خرم آباد و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن خرم آباد همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی خرم آباد می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی خرم آباد
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی خرم آباد
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی خرم آباد و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی خرم آباد را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی خرم آباد و مراکز علمی کاربردی استان لرستان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان لرستان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی لرستان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر خرم آباد و استان لرستان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

نام مرکزآدرس مراکز علمی کاربردی لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی ازنا۱ساختمان شماره ۱:ازنا کوی امام خمینی(ره) – بلوار هاتف اصفهانی- نبش هاتف ۹
مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری لرستانخرم آباد-خیابان ولیعصر-خیابان ۶۰ متری-خیابان ۳۵ متری مدیریت آموزش وپزوهش لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی الشتر۱الشتر-انتهای خیابان ۳۰متری انقلاب (عادل آباد)
مرکز آموزش علمی-کاربردی الیگودرز۱الیگودرز-بلوار شرقی-نبش خ ارشاد (‌هتل جهانگردی )‌-ساختمان آموزشی مرکز آموزش علمی-کاربردی الیگودرز۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی بروجرد۱ساختمان شماره۱: بروجرد-روبروی کارخانه نساجی مرکز آموزش علمی کاربردی بروجرد ۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی بروجرد۲بروجرد-خیابان دکتر فاطمی-خیابان مقدسی جنوبی _x۰۰۰D_ میدان صفا خیابان صفا روبروی اداره برق بروجرد-
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان لرستانخرم آباد-گلدشت شرقی- روبروی بیمارستان تامین اجتماعی
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی خرم آبادخرم آباد میدان ۲۲ بهمن بلوارجهادگران جنب خیابان صدرا
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی لرستان(الیگودرز)الیگودرز-کیلومتر ۱۲ جاده ازنا-شهرک برناباد
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی لرستان(بروجرد)بروجرد-کیلومتر ۵ جاده خرم آباد-روبروی شرکت نفت
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی لرستان(خرم آباد)خرم آباد-باغ کشاورزی-مجتمع آموزش جهاد کشاورزی لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان لرستانخرم آباد،میدان شاپورخواست،جنب دادگستری کل استان لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی دوروددورود-۹۰ متری بلوار صنعت بعد از میدان فرهنگ
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت آریا گچ پلدختر
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تعاونی تولیدکنندگان صنعت،کشاورزی و دامپروری بروجردبروجرد-بلوار امام خمینی(ره) جنب اداره محیط زیست
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت زاگرس پوش بروجردبروجرد – میدان آیت الله بروجردی – جنب کارخانه یخ بلور- مرکز آموزش جامع علمی کاربردی واحد زاگرس پوش بروجرد
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنایع یخچال سازی استان لرستانکیلومتر ۱۰ جاده خرم اباد به اندیمشک
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت کیان پارت آرادخیابان قاضی اباد
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری بروجردبروجرد-انتهای بلوار بهشت-مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری بروجرد
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری خرم آبادخرم آباد – بلوار شورا – انتهای بلوار شورا جنب آتش نشانی
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری سراب دورهسراب دوره چگنی شهرداری
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری شول آباد
مرکز آموزش علمی-کاربردی شیشه لرستانالیگودرز بلوار شرقی بعد از چهار راه شاهد صندوق پستی ۶۸۶۱۵/۱۳۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱لرستانکوهدشت-میدان کشاورز خیابان سپاه روبروی بیمارستان امام(ره)
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای خرم آبادخرم آباد-کیلومتر ۱۲جاده خرم آباد -کوهدشت – شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد-مرکز علمی کاربردی فنی وحرفه ای خرم آباد
مرکز آموزش علمی-کاربردی کوهدشت۱کوهدشت –خیابان سپاه-۲۴ متری دوم –فاز یک فرهنگیان-ساختمان اداری کوهدشت –میدان کشاورز-کوی پاسداران-خیابان سوم-ساختمان آموزشی فاکس : ۶۲۴۲۶۸۰ تلفن : ۶۲۴۲۶۸۰-۶۲۴۲۶۷۰-۶۲۴۲۶۶۰-۰۶۶۳
مرکز آموزش علمی-کاربردی مهندسی نزاجا(شهدای بروجرد)
مرکز آموزش علمی-کاربردی نورآبادنورآباد-خیابان امام-چهار راه مطهری- مکان سابق کمیته امداد
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان لرستان

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی خرم آباد با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 3 =