وبلاگ سبز مشاور

ظرفیت‌ خالی رشته های علمی کاربردی برای ورودی مهرماه

ظرفیت‌ دانشگاه علمی کاربردی خالی ماند

تنها حدود ۹۰ هزار نفر بر اساس اعلام مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در دو پذیرش کاردانی فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کردند.

حسین توکلی گفت: مهلت ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ‌ای نظام آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مهرماه به پایان رسید.

وی درباره میزان استقبال داوطلبان از این پذیرش بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: در این دوره ها تنها ۴۶ هزار و ۲۹۰ نفر ثبت نام کردند در حالی که ظرفیت پذیرش ۲۲۳ هزار و ۱۹۵ نفر اعلام شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: گزینش دانشجو در این دوره ها بر اساس معدل دیپلم است.

توکلی همچنین در مورد میزان استقبال داوطلبان از پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مهرماه ۹۸ اعلام کرد که تاکنون ۳۴ هزار و ۴۰۸ نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند و ظرفیت پذیرش ۱۵۴ هزار و ۲۰۵ نفر است.

وی افزود: داوطلبانی که تاکنون نسبت‌ به ثبت نام در پذیرش این دوره‌ها اقدام نکرده‌اند، می‌توانند براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما و اصلاحات اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد که پذیرش در این دوره نیز بر اساس معدل کل داوطلبان در گواهینامه و مدرک کاردانی است.

همچنین مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی‌کاربردی خبر داد.

مهلت ثبت‌نام در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی تا روز پنج شنبه ۱۴شهریور ۹۸ تمدید شد.

منبع : ایرنا

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هفده =