وبلاگ سبز مشاور

تمدید مهلت ثبت نام آزمون سنجش هوش 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون سنجش هوش 98 - 99

زمان و مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون سنجش هوش جهت ورود به مدارس تیزهوشان هفتم سالتحصیلی 99 – 98 در قالب اطلاعیه ای با عنوان تمدید مهلت ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان که از سوی سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) تمدید گردید. متن اطلاعیه بشرح ذیل می باشد :

بنا به درخواست های مکرر اولیا و دانش آموزان و علیرغم تمدید قبلی مهلت ثبت نام، به منظور ارج نهادن به تلاش های دانش آموزان عزیز،‌مهلت ثبت نام از روز پنج شنبه مورخ 98/3/2 لغایت ساعت 24 شنبه مورخ 98/3/4 تمدید شد.

لذا به داوطلبان گرامی توصیه می شود در اسرع وقت و در زمان تعیین شده،‌نسبت به ثبت نام،‌ ویرایش،‌ پرداخت و تایید نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند. بدیهی است پس از پایان فرصت تعیین شده،‌هیچ گونه اقدامی در این زمینه میسر نخواهد بود.

لازم به ذکر می باشد که ثبت نام آزمون سنجش هوش 98 از طریق سامانه hoosh.medu.ir در دو مرحله انجام می گیرد؛ مرحله اول مربوط به تکمیل فرم ثبت نام و درج اطلاعات داوطلبی می باشد و مرحله دوم مربوط به پرداخت وجه تیزهوشان می باشد که برای نهایی کردن ثبت نام و شرکت در آزمون ، الزامی می باشد.

چنانچه داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می باشید مطالعه مقالات زیر پیشنهاد می شود :

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + دو =