وبلاگ سبز مشاور

تعویق زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

زمان جدید برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم سالتحصیلی 99 – 1400 به تعویق افتاد:

براساس اطلاعیه قبلی سازمان استعدادهای درخشان ، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 99 – 1400 برای متقاضیان ورودی پایه نهم به دهم در اردیبشهت ماه بود که این آزمون برای دانش آموزان پایه دهم به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده و احتمالا در خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان باید قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در موعد مقرر در جلسه امتحان حاضر شوند .

داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 با مراجعه به سایت ثبت نام azmoon.medu.ir ، اطلاعات دانش آموزی خود را وارد نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده اند باید در تاریخ مشخص شده در جلسه آزمون حضور یابند .

یکی از سوالات دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان نهم به دهم امسال ، تاریخ برگزاری این آزمون است . سازمان استعداد های درخشان بعد از انتشار ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی در کشور، زمانبندی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را تغییر داد که که در ادامه به شرح زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ پرداخته شده است .

زمان جدید برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 ، داوطلبان باید پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه خود در جلسه آزمون حاضر شوند . تاریخ برگزاری این آزمون قرار بود 4 اردیبهشت ماه باشد که به دلیل مسایل بهداشتی و جلو گیری از شیوع ویروس کرونا به خرداد ماه موکول شد .

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم امسال به تعویق افتاد ، به محض اعلام زمان دقیق آن در این قسمت اطلاع رسانی می شود.

همچنین کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 یک هفته قبل از زمان جدید براگزاری آزمون منتشر خواهد شد.

در صورت داشتن هر گونه سوال تعویق زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 ، می توانید از طریق خدمات تلفنی ، با مشاوران با تجربه سبز مشاور ارتباط برقرار کنید .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + دو =