وبلاگ سبز مشاور

اعلام رشته محل‌ های جدید صرفا براساس سوابق تحصیلی مهر 98

رشته های جديد صرفا براساس سوابق تحصيلی سراسری مهر 98

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری از تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷ شروع گردیده و تا مورخه ششم شهریور ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت. بنابر این داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در دوره های بدون کنکور دانشگاه های سراسری را دارند میتوانند در بازه زمانی اعلام شده و بر اساس راهنمای منتشر شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است داوطلبان برای شرکت در ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌ های تحصیلی صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مرحله پذیرش سراسری مهر 98 نیازی به ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ ندارند.

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در خصوص اصلاحات و اعلام رشته محل‌ های جدید صرفا براساس سوابق تحصیلی برخی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش سراسری برای مهر ماه سال 1398 :

پیرو اطلاعیه مورخ 97/12/19 در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌ های تحصیلی صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مرحله پذیرش سراسری برای مهر ماه سال 1398 در تاریخ 98/11/17، بدین وسیله اصلاحات و کد رشته محل‌ های جدید، علاوه بر رشته‌ های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ ، به شرح جداول ذیل اعلام می‌گردد.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌ نام و انتخاب رشته دانشگاه های دولتی بدون کنکور خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت نموده‌اند می‌ توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش کد رشته محل‌ های انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به توضیح است با توجه به اینکه تقاضای برخی از موسسات آموزش عالی برای اعلام رشته‌ های جدید، توسط دفتر گسترش آموزش عالی در دست بررسی می‌باشد، لذا جداول کدرشته محل های جدید آن موسسات به عنوان اصلاحات سری دوم، همزمان با شروع انتخاب رشته‌ آزمون سراسری سال 1398 (رشته‌ های با آزمون)، در دهه سوم مرداد ماه منتشر خواهد شد و داوطلبان می‌توانند با مشاهده آن رشته‌ محل ها در صورت تمایل نسبت به ویرایش مجدد رشته‌ های انتخابی خود در آن مقطع زمانی اقدام نمایند.

دانلود جدول کد رشته محل های جدید علاوه بر دفترچه راهنمای صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 98

منبع : سازمان سنجش

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 1 =