وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در جهاد دانشگاهی اردبیل و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن جهاد دانشگاهی اردبیل همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل
ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1  تهران رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1  تهران دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل

در ذیل رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با مشاهده جدول زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل اطلاع پیدا کنید.

داوطلبان مجاز هستند در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرم انتخاب رشته خود را حداکثر تا 30 رشته محل از بین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تکمیل و در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی فنی بازی سازی رایانه ای
کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری

همچنین داوطلبان رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجاز به ثبت نام و انتخاب حداکثر 20 رشته محل هستند.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل
کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
مهندسی فناوری اطلاعات – برنامه نویسی تحت وب
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

داوطلبانی که در این ثبت نام قبول شده اند جهت ثبت نام نهایی می بایست به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند همچنین بخشی از فرآیند ثبت نام نهایی در سامانه هم آوا انجام می شود که آدرس اینترنتی سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی  edu.uast.ac.ir می باشد و پذیرفته شدگان می توانند جهت تکمیل پروسه ثبت نام خود مقاله نحوه ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایند . پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل می بایست به آدرس ” اردبیل – شهرک کارشناسان – بلوارعلی دایی – نبش میدان شفاء ” مراجعه کنند .

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =