وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن جهاد دانشگاهی زنجان همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در جهاد دانشگاهی زنجان و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه
ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1  تهران رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1  تهران دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

در ذیل رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با مشاهده جدول زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان اطلاع پیدا کنید.

داوطلبان مجاز هستند در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرم انتخاب رشته خود را حداکثر تا 30 رشته محل از بین رشته های کاردانی علمی کاربردی تکمیل و در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان
کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی
کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
کاردانی حرفه ای روابط عمومی
کاردانی حرفه ای طراحی لباس
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری کودک
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک

همچنین داوطلبان رشته های کارشناسی علمی کاربردی پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجاز به ثبت نام و انتخاب حداکثر 20 رشته محل هستند.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان
کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد
کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی
کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودک
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – امور همایش ها و جشنواره ها
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فعالیت های قرآنی و مذهبی
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان نتایج کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و نتایج کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

داوطلبانی که در این ثبت نام قبول شده اند جهت ثبت نام نهایی می بایست به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند همچنین بخشی از فرآیند ثبت نام نهایی در سامانه هم آوا انجام می شود که آدرس اینترنتی سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی  edu.uast.ac.ir می باشد و پذیرفته شدگان می توانند جهت تکمیل پروسه ثبت نام خود مقاله نحوه ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایند . پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان می بایست به آدرس “زنجان – اراضی پایین کوه – جنب میدان شورا ” مراجعه کنند .

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =