وبلاگ سبز مشاور

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98

سوالات و پاسخنامه آزمون ارشد مهندسی هوافضا 98

طبق روال سال‌ های گذشته کنکور کارشناسی ارشد در ۶ گروه علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی برگزار گردید.

 آزمون کارشناسی ارشد سال 98 در روز های پنجشنبه و جمعه 24 و 25 خرداد ماه برگزار شد. داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نموده اند متناسب با رشته امتحانی خود بایستی به سوالات موجود در دفترچه آزمون پاسخ دهند. پس از برگزاری این آزمون سازمان سنجش معمولا به فاصله یک الی دو روز اقدام به انتشار سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد 98 می نماید. داوطلبان پس از دریافت این سوالات و کلید آن می توانند به صورت حدودی اقدام به تخمین رتبه و تراز خود در این آزمون نمایند.

مجموعه مهندسی هوافضا از جمله مجموعه های پر طرفدار آزمون کارشناسی ارشد می باشد. این مجموعه جزو گروه فنی و مهندسی به حساب می آید. سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98 نیز همانند سایر رشته ها و مجموعه ها در فاصله یک الی دو روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org در اختیار داوطلبان شرکت کننده در این آزمون قرار می گیرد.

پس از انتشار دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98 داوطلبان می توانند با مشاهده سوالات و کلید آن اقدام به تخمین رتبه و تراز خود نمایند. با این اقدام داوطلبان قبل از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد خواهند توانست رتبه و تراز خود را به صورت تقریبی مشخص سازند.

برای مشاوره تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس با موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی هوافضا 98

همانگونه که بیان کردیم سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی هوافضا 98 نیز در فاصله یک الی دو روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سنجش  در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

برای سهولت دسترسی داوطلبان به لینک دانلود سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا ۹۸ لینک دسترسی به این سوالات در ادامه مطلب گنجانده شده است.

جهت دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98 کلیک کنید

دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98

داوطلبان پس از مشاهده سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 98 می توانند نسبت به تخمین رتبه خود اقدام نمایند. همچنین داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده را دارند نیز می توانند با دانلود این سوالات از کم و کیف سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی هوافضا اطلاع حاصل نمایند. این دسته از داوطلبان با مشاهده سوالات می توانند قبل از برگزاری آزمون خود را برای آزمون آماده کرده و بانک سوالات مناسبی برای آزمون داشته باشند.

همچنین داوطلبان پس از بررسی درصد دروس امتحانی و تخمین رتبه و ترازخود می توانند به بررسی شانس قبولی در رشته محل های مختلف پرداخته و بر این اساس اولویت بندی انتخاب رشته کارشناسی ارشد را آگاهانه انجام دهند.

لازم به ذکر می باشد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری از طریق سایت سنجش صورت می گیرد و همچنین انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org بصورت مجزا انجام میگیرد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 6 =