وبلاگ سبز مشاور

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98

سوالات و پاسخنامه ارشد علوم ورزشی 98

طبق روال سال‌ های گذشته کنکور کارشناسی ارشد در ۶ گروه علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی برگزار گردید.

 آزمون کارشناسی ارشد سال 98 در روز های پنجشنبه و جمعه 24 و 25 خرداد ماه برگزار شد. داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نموده اند متناسب با رشته امتحانی خود بایستی به سوالات موجود در دفترچه آزمون پاسخ دهند. پس از برگزاری این آزمون سازمان سنجش معمولا به فاصله یک الی دو روز اقدام به انتشار سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد 98 می نماید. داوطلبان پس از دریافت این سوالات و کلید آن می توانند به صورت حدودی اقدام به تخمین رتبه و تراز خود در این آزمون نمایند.

مجموعه علوم ورزشی از جمله مجموعه های پر طرفدار آزمون کارشناسی ارشد می باشد. این مجموعه جزو گروه علم انسانی به حساب می آید. سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 نیز همانند سایر رشته ها و مجموعه ها در فاصله یک الی دو روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org در اختیار داوطلبان شرکت کننده در این آزمون قرار می گیرد.

پس از انتشار دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 داوطلبان می توانند با مشاهده سوالات و کلید آن اقدام به تخمین رتبه و تراز خود نمایند. با این اقدام داوطلبان قبل از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد خواهند توانست رتبه و تراز خود را به صورت تقریبی مشخص سازند.

سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ورزشی 98

همانگونه که بیان کردیم سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ورزشی 98 نیز در فاصله یک الی دو روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سنجش  در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

برای سهولت دسترسی داوطلبان به لینک دانلود سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد علوم ورزشی ۹۸ لینک دسترسی به این سوالات در ادامه مطلب گنجانده شده است.

جهت دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 کلیک کنید

دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98

داوطلبان پس از مشاهده سوالات و کلید کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 می توانند نسبت به تخمین رتبه خود اقدام نمایند. همچنین داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده را دارند نیز می توانند با دانلود این سوالات از کم و کیف سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ورزشی اطلاع حاصل نمایند. این دسته از داوطلبان با مشاهده سوالات می توانند قبل از برگزاری آزمون خود را برای آزمون آماده کرده و بانک سوالات مناسبی برای آزمون داشته باشند.

همچنین داوطلبان پس از بررسی درصد دروس امتحانی و تخمین رتبه و ترازخود می توانند به بررسی شانس قبولی در رشته محل های مختلف پرداخته و بر این اساس اولویت بندی انتخاب رشته کارشناسی ارشد را آگاهانه انجام دهند.

لازم به ذکر می باشد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری از طریق سایت سنجش صورت می گیرد و همچنین انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org بصورت مجزا انجام میگیرد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + بیست =