وبلاگ سبز مشاور

دریافت کارنامه تیزهوشان کرج 99

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کرج 99

دریافت کارنامه تیزهوشان کرج : آزمون ورود به مدارس تیزهوشان همانند سال های گذشته در اواخر خرداد ماه برگزار گردید. در این آزمون بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز جهت ورود به مدارس تیزهوشان در پایه های ششم و هفتم و نهم به دهم به رقابت با یکدیگر پرداختند.

آزمون مدارس سمپاد شهر کرج نیز در روزهای سی ام و سی و یکم خرداد ماه با عنوان آزمون سنجش هوش برای پایه هفتم و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای دانش آموزان نهم به دهم برگزار گردید.

با توجه به آمار بسیار بالای متقاضیان تحصیل در مدارس تیزهوشان ، رقابت برای پذیرش در این آزمون در میان دانش‌ آموزان شهر کرج بسیار بالا می باشد ، همین امر باعث بالا رفتن استرس دانش آموزان و خانواده های محترم برای قبولی و پذیرش در مدارس تیزهوشان کرج می باشد و بدنبال راهی برای اطلاع از وضعیت قبولی دانش آموز خود قبل از اعلام نتایج مدارس تیزهوشان و انتشار کارنامه تیزهوشان کرج 99 می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور برای کاهش استرس داوطلبان و خانواده های محترم، استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان را پیشنهاد می نماید. این دسته از داوطلبان می توانند  با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان قبل از دریافت کارنامه تیزهوشان کرج نسبت به تخمین رتبه و تراز خود اقدام نمایند.

برای تخمین رتبه و تراز آزمون تیزهوشان کرج ابتدا نیاز هست که داوطلبان سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 و سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 را دانلود نموده نا تعداد سوال های پاسخ درست ، پاسخ غلط و پاسخ نداده در جلسه آزمون داوطلبان بدست آمده و در نرم افزار تخمین رتبه وارد شود.

توجه 1: لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش ششم به هفتم از طریق سامانه hoosh.medu.ir فعال می باشد.

توجه 2: لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه azmoon.medu.ir فعال می باشد.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارنامه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان کرج سالتحصیلی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارنامه تیزهوشان کرج 98

 

زمان و نحوه دریافت کارنامه تیزهوشان کرج 99

براساس سنوات گذشته معمولاً دریافت کارنامه تیزهوشان کرج همانند دیگر شهر ها دو الی سه هفته پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی  و از طریق سایت ثبت نام این آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. بر اساس بازه زمانی اعلام شده توسط سازمان استعداد های درخشان ، زمان انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان کرج را نیمه اول مرداد ماه میتوان تخمین زد.

از این رو داوطلبان برای دریافت کارنامه تیزهوشان کرج برای پایه ششم به هفتم می توانند به سایت www.hoosh.medu.ir مراجعه نمایند. همچنین داوطلبانی که تمایل به دریافت کارنامه تیزهوشان کرج و پایه‌ نهم به دهم را دارند بایستی به سایت استعدادهای درخشان بنشانی www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

جهت دریافت کارنامه تیزهوشان کرج داوطلبان همانند مراحل اولیه ثبت نام باید وارد پنل کاربری خود شوند. جهت ورود به پنل بایستی کد ملی و رمز همگام دانش آموزی را در بخش های تعیین شده وارد نمایید.

پس از ورود این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری می شود. در این مرحله در بخش مدیریت می توان با کلیک بر روی گزینه دریافت کارنامه نسبت به مشاهده کارنامه تیزهوشان کرج 99 و دریافت نتیجه این آزمون اقدام نمایید.

در این مرحله داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته شده اند بر اساس اولویت های انتخابی خود در یکی از مدارس انتخاب شده پذیرفته خواهند شد. لازم به ذکر است در این بخش نام و نشانی مدرسه گنجانده شده است. اما آن دسته از داوطلبانی که امکان پذیرش در این آزمون را نداشته اند تنها کارنامه خود را می توانند مشاهده نموده و از وضعیت آزمون خود باخبر شوند.

با توجه به نمونه کارنامه های ذیل ، نحوه ی نمایش کارنامه آزمون تیزهوشان کرج به نحوی است که در صورت قبولی فقط اسم مرکز قبول شده نمایش داده می شود اما اگر داوطلبی در پس از انتسار کارنامه آزمون تیزهوشان کرج نمره قبولی را اخذ نکرده باشد نمرات آزمون استعداد تحصیلی و تحلیلی و نمرات کل آزمون داوطلب در کارنامه داده خواهد شد لازم به ذکر است داوطلبانی که نسبت به نمرات خود در سامانه اعتراضی دارند می توانند در همان سایت اعتراض خود را ثبت کنند و منتظر تجدید نظر بمانند .

نمونه کارنامه داوطلب پذیرفته شده در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی کرج

نمونه کارنامه داوطلب پذیرفته شده در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

نمونه کارنامه داوطلب پذیرفته نشده در مدارس تیزهوشان کرج

نمونه کارنامه داوطلب پذیرفته نشده در مدارس تیزهوشان

سخنی با والدین محترم :

والدین گرامی به یاد بسپارید که تلقی نادرست از قابلیت‌ های فرزندتان و احساس شکست، موجب خدشه دار ساختن اعتماد به نفس و خودباوری او می‌شود. جهت پیشگیری از هر گونه فشار ذهنی، عاطفی و جسمی لازم است (صرف نظر از کسب هر نتیجه و قبولی یا عدم قبولی وی) شرایط عاطفی و ذهنی فرزندتان را چه قبل و چه بعد از آزمون تیزهوشان توجه کرده و مدیریت لازم را داشته باشید. به تلاش‌ها و قابلیت‌های فرزندتان احترام بگذارید و از او سپاسگزاری کنید و سعی نمایید تلقی شما از عدم قبولی فرزندتان به نشانه ضعف و ناتوانی او نباشد و نیز قرار گرفتن آن در اسامی قبول شدگان تیزهوشان کرج 99 موجب غرور کاذب، احساس برتری جویی و فخر فروشی نشود. فرزندتان را مطمئن کنید که با توکل به خداوند بزرگ و با تلاش و توانمندی‌های زیادی که دارد می‌تواند در سال های تحصیلی پیش رو موفقیت های بزرگی را کسب نماید و قبولی در کارنامه آزمون تیزهوشان کرج 99 – 1400 صرفا یکی از راه های رسیدن به موفقیت است.

نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان کرج 99

حال در صورتی که پس از مشاهده نتایج و کارنامه تیزهوشان کرج 99 و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 داوطلبی در هیچ کدام از اولویت های انتخابی خود پذیرفته نشده باشد امکان اعتراض به نتیجه آزمون برای داوطلب وجود خواهد داشت.

این دسته از داوطلبان می توانند در منوی مدیریت اقدام به ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش را نسبت به نتیجه آزمون نمایند. در این مرحله و با ثبت این این اعتراض داوطلب در واقع درخواست بررسی مجدد کارنامه خود را نسبت به هیئت بررسی ارائه می نماید. با ثبت اعتراض نسبت به کارنامه تیزهوشان کرج 99 و تکمیل آن داوطلب حداکثر تا یک هفته پس از ثبت اعتراض امکان مشاهده نتیجه اعتراض خود را خواهد داشت. در صورت تایید اعتراض و در واقع پذیرش داوطلب فرایند ثبت نام از طریق مدرسه مورد نظر پیگیری خواهد شد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + هشت =