وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

در زیر سر فصل های مطلب ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸
  3. نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸
  4. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸
  5. لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ : مدارس تیزهوشان شهر سنندج و مدارس نمونه دولتی سنندج در سال های گذشته از طریق برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و بصورت مجزا اقدام به جذب دانش آموزان مستعد برای تحصیل در این مدارس می نمودند ولی سال گذشته پس از اعمال تغییرات گسترده در نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ، آزمون مشترکی با عنوان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردد تا دانش آموزان شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج امتحان کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد. شرکت در آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند الزامی می باشد و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج از طریق سایت تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. از این رو در ادامه به بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ و دیگر موارد مرتبط با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ خواهیم پرداخت.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ شهر سنندج

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس با موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸
ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸شهر

[sta_anchor id=”2″ /]

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. با توجه به اینکه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد از این رو شرایط ثبت نام این مدارس برای این پایه ها مورد بررسی قرار می دهیم.

از این رو می‌توان شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ را به صورت زیر بیان نمود :

 1. تمامی دانش آموزان و داوطلبان بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند. تبصره : دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند تبت نام آنها تابع بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد.
 2. برای ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی
 3. برای ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم نیز دانش آموزان بایستی معدل سالانه بالای ۱۹ کسب نموده باشند.

[sta_anchor id=”3″ /]

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان سنندج از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی سنندج  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم سنندج شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان سنندج نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان سنندج ۹۸ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سنندج بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم سنندج ۹۸ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم سنندج ۹۸ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

[sta_anchor id=”4″ /]

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

به دلیل اینکه آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در گذشته به صورت جداگانه برگزار می شد از این رو زمان برگزاری و همچنین فرآیند ثبت نام آن مجزا با یکدیگر انجام می گیرد. اما با ادغام این آزمون ها زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مشترک و در یک روز صورت می‌گیرد.

به همین جهت می توان زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ را اواسط اردیبهشت ماه قبل از برگزاری امتحانات نوبت دوم مدارس تخمین زد.

داوطلبان و دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون و ۵ روز قبل از آن می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. در این کارت زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸ گنجانده شده است. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. اعلام نتایج این آزمون نیز طبق روال گذشته یک ماه پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

چنانچه متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال ۹۸ می باشید مطالعه مقالات زیر توصیه می شود :

[sta_anchor id=”5″ /]

لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ۹۸

در این بخش به نام و آدرس مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج اشاره خواهیم پرداخت.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان سنندج :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان ناحیه ۱ سنندج آدرس : شهرک پردیس، ایستگاه اتوبوس، دبیرستان فرزانگان ۱ تلفن : ۰۸۷۳۳۲۹۲۴۳۴ – ۰۸۷۳۳۲۴۸۵۲۴
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان ناحیه ۱ سنندج آدرس : شهرک پردیس، جنب ایستگاه اتوبوس تلفن : ۰۸۷۳۳۲۹۰۱۶۳
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی ناحیه ۱ سنندج
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی ناحیه ۲ سنندج آدرس : میدان گاز، حاجی آباد تلفن : ۰۸۷۳۳۲۷۹۷۹۹
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی ناحیه ۱ سنندج آدرس : سنندج، میدان آزادی تلفن : ۰۸۷۳۳۲۴۷۸۶۰ – ۰۸۷۳۳۲۴۲۲۹۷
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی ناحیه ۲ سنندج آدرس : جنب شهرک پنج آذر

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی سنندج :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی شهید نامدار مرادی ناحیه ۱ سنندج آدرس : سنندج، خیابان فردوسی، کوچه مطهر ۱ (آزمایشگاه سینا) تلفن : ۰۸۷۳۳۲۳۶۶۷۴
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی ابرار ناحیه ۲ سنندج آدرس : خیایان خضر زنده، بالاتر از میدان شورا، کوچه راز تلفن : ۰۸۷۳۳۱۷۱۷۰۰
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی مائده ناحیه ۲ سنندج آدرس : خیابان سلیمان خاطر تلفن : ۰۸۷۳۳۱۵۵۱۵۶
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی محمود صادقی وزیری ناحیه ۱ سنندج آدرس : بلوار کردستان
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی امام شافعی ناحیه ۱ سنندج آدرس : خیابان اکباتان،کوچه‌ی اداره برق تلفن : ۰۸۷۳۳۱۵۹۰۶۱ – ۰۸۷۳۳۱۷۷۶۲۰
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی امام محمد غزالی ناحیه ۲ سنندج آدرس : فیض آباد، میدان سهروردی، نرسیده به میدان کارگر تلفن : ۰۸۷۳۳۱۷۸۵۸۵ – ۰۸۷۳۳۱۲۹۸۳۷
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی مولوی ناحیه ۲ سنندج آدرس : ابتدای خیابان سلیمان خاطر تلفن : ۰۸۷۳۳۱۶۸۰۲۵ – ۰۸۷۳۳۱۶۸۷۵۹
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی شیخ محمود شلتوت ناحیه ۱ سنندج آدرس : میدان سهروردی، بالاتر از دانشگاه فرهنگیان تلفن : ۰۸۷۳۳۲۸۴۴۰۱ – ۰۸۷۳۳۲۸۴۴۰۳
  

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سنندج ،  ثبت نام مدارس شاهد سنندج از طریق سامانه www.saja.medu.ir ، ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، انتخاب رشته نهم به دهم از سایت hamgam.medu.ir  با مشاورین مرکز سبز مشاور در ارتباط باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + سیزده =