وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در اردبیل و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی اردبیل در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن اردبیل همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی اردبیل دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی اردبیل می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی اردبیل در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اردبیل
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اردبیل
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی اردبیل نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردبیل ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی اردبیل و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی اردبیل را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی اردبیل و مراکز علمی کاربردی استان اردبیل

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان اردبیل به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان اردبیل و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر اردبیل و استان اردبیل از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

 

مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیلاردبیل،خیابان دانشگاه،نرسیده به شورابیل،روبروی نیروی انتظامی،مجتمع آموزشی دانش پژوهان
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان اردبیلخیابان حافظ-روبروی استادیوم رضازاده
مرکز آموزش علمی-کاربردی پارس آباد۱پارس آباد-خیابان امام-انتهای خیابان پست
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیلاردبیل-خیابان معادی -مدرسه آموزگار
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی نیرنیر-خیابان معلم-پژوهشکده دارالفنون تلفن: ۰۴۵۲۳۸۲۴۵۴۴
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی اردبیلارد بیل-فلکه سعدی خیابان کشاورز-خیابان گلسار-شهرک گلسار
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی اردبیل(مغان)پارس آباد کیلومتر ۱۰ جاده اصلاندوز
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد اردبیلاردبیل-میدان ایثار شهرک رازی میدان شهدای کارگر مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر اردبیل
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد پارس آبادپارس آباد-خیابان شهید بهشتی جنوبی ساختمان ۲۹ بهمن طبقه چهارم
مرکز آموزش علمی-کاربردی خبر اردبیلاردبیل-میدان بسیج- جنب فرمانداری اردبیل-ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان اردبیلاردبیل-میدان بسیج-جنب دادگستری کل استان
مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان مدیریت صنعتی اردبیلاردبیل،شهرک کارشناسان،بالاتر از میدان فرهنگ،خ مدیریت
مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان اردبیلاردبیل-میدان جهاد-حمام جام جم-جنب موسسه بازیافت
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت آرتاپلاست
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت دانش پژوهان آرمان سوله اردبیلاردبیل میدان شریعتی جنب بانک کشاورزی و بیمه البرز
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت ذوب آهن اردبیلساختمان شماره ۱:اردبیل-فاز یک شهرک صنعتی-انتهای خیابان هشتم-مرکز آموزش علمی-کاربردی ذوب آهن اردبیل
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری اردبیل
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری های اردبیلخیابان دانشگاه خیابان شهید یسری نرسیده به خیابان ۱۸ متری اداره کل نوسازی مدارس پلاک ۶۹
مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی اردبیلساختمان شماره ۱:اردبیل-خیابان سی متری خیابان استاد منزوی_x۰۰۰D_ ساختمان شماره۲:اردبیل،خیابان دانشگاه،طبقه دوم ساختمان دانش پژوهان
مرکز آموزش علمی-کاربردی علامه طباطبایی(اردبیل)بزرگراه شهدا-خیابان سعدی-کوچه کرداحمد
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱اردبیلاردبیل-خیابان دانشگاه-بالاتر از نمایشگاه بین المللی مرکز علمی کاربردی
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای اردبیلاردبیل ـ بزرگراه شهدا ـ سه راه نیار
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای خلخال
مرکز آموزش علمی-کاربردی گرمیگرمی،خیابان هلال احمر،جنب تربیت بدنی
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان اردبیلایستگاه سرعین

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اردبیل با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =