وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در بندرعباس و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن بندرعباس همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی بندرعباس می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی بندرعباس
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی بندرعباس
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی بندرعباس و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی بندرعباس را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی بندرعباس و مراکز علمی کاربردی استان هرمزگان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان هرمزگان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان هرمزگان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر بندرعباس و استان هرمزگان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

 

مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری هرمزگانبندر عباس-بلوار پاسداران-بالاتر از میدان شهدا-دفتر آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی المهدیبندرعباس-کیلومتر ۱۸ جاده اسکله شهید رجایی-مجتمع آلومینیوم المهدی
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان هرمزگانخیابان امام حسین-کوچه میثم۴۶
مرکز آموزش علمی-کاربردی بعثت۷زندان مرکزی بندرعباس
مرکز آموزش علمی-کاربردی بندرعباس۱بندرعباس-آزادگان-جنب مخابرات شهید قندی-مرکز علمی-کاربردی بندرعباس ۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان هرمزگانبلوار ناصر خیابان وحدت پشت دادسرای انقلاب
مرکز آموزش علمی-کاربردی پارسیانپارسیان،بلوار شهدای گمنام،روبروی اداره راه و ترابری
مرکز آموزش علمی-کاربردی پست هرمزگانخ ۱۷ شهریور شمالی – مرگز علمی کاربردی پست
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباسبندر عباس-چهارراه نخل ناخدا-ابتدای خیابان دانشگاه-مرکز آموزش عالی علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی هرمزگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی هرمزگان(بندرعباس)بلوار امام خمینی-روبروی فرماندهی نیروی انتظامی کوی سازمانی شیلات مجتمع آموزش
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی هرمزگان(حاجی آباد)هرمزگان-حاجی آباد
مرکز آموزش علمی-کاربردی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت خدمات دریایی تاید واتر خاورمیانه-بندرعباسساختمان شماره ۱ :بندرعباس زیبا شهر چهاراره خانه نان خیابان آل احمد ۱۶
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت سهامی مخابرات استان هرمزگانبندرعباس چهارراه نخل ناخدا به سمت ترمینال جنب تعمیرگاه گلشهر جنب نقلیه مخابرات
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری قشم
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید باهنر(هرمزگان)بلوار امام خمینی-چهارراه فرود گاه جنب هلال احمر استان هرمزگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی صنعت هوانوردی بندرعباسبندرعباس-گلشهر-بعد ازمرکز مخابرات بلال-نرسیده به سه راهی پارک جنگلی-مرکز آمزش صنعت هوانوردی
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای بندرعباس
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای شهرک صنعتی بندرعباسکیلومتر ۳۵ جاده بندرعباس سیرجان بعد از پلیس راه شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای قشمقشم – اتوبان خلیج فارس – بعد از پمپ بنزین شرکت نفت
مرکز آموزش علمی-کاربردی کیشجزیره کیش خیابان سنایی خیابان امیر مرکزعلمی-کاربردی کیش
مرکز آموزش علمی-کاربردی مالک اشتر هرمزگاناستان هرمزگان؛شهرستان بندرعباس،خیابان رسالت شمالی،کوچه شهید زیبارو،پلاک۲
مرکز آموزش علمی-کاربردی مینابساختمان شماره ۱:هرمزگان-میناب-میدان شهدا-کوچه۱۳۰-ساختمان شماره۲:هرمزگان-میناب-بلوار رسالت روبروی مرکز تحقیقات کشاورزی
مرکز آموزش علمی-کاربردی واحد آموزشی بین المللی قشمقشم-بلوار امامقلی خان-مجتمع نخل زرین-بلوک B
مرکز آموزش علمی-کاربردی واحد۱هرمزگان(بندرلنگه)هرمزگان-بندرلنگه-خیابان دانشگاه جامع
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان هرمزگان(میناب)میناب میدان ۲۲بهمن – جمعیت هلال احمر میناب

 

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 20 =