وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گرگان

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی گرگان

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در گرگان و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی گرگان ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی گرگان در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن گرگان همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی گرگان و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی گرگان در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی گرگان مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی گرگان بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گرگان و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی گرگان دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی گرگان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی گرگان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گرگان بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی گرگان می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی گرگان در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی گرگان
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گرگان
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی گرگان

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی گرگان نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی گرگان فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی گرگان ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی گرگان پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گرگان ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی گرگان اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی گرگان را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی گرگان و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی گرگان را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی گرگان و مراکز علمی کاربردی استان گلستان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان گلستان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان گلستان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر گرگان و استان گلستان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

مرکز آموزش علمی-کاربردی آیت اله خامنه ایسی متری گرگان جدید-باغ چهل ستون
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان گلستانجاده آق قلا-کیلومتر ۳-جنب مرکز آموزش فنی و حرفه ای
مرکز آموزش علمی-کاربردی بازرگانی استان گلستانگرگان- میدان بسیج- سایت اداری
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی علی آباد کتول استان گلستانعلی آباد-خیابان امام رضا-جنب شهرک فرهنگیان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی گرگانگرگان بلوار نهارخوران عدالت ۵۷ (سوپرسحر) ساختما سابق برنامه ریزی و بودجه مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی گلستان(کردکوی)کیلومتر ۳ جاده کردکوی گرگان -روبروی روستای النگ
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد گرگانگرگان-انتهای ویلاشهر-بعدازشهرک جوادالائمه
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان گلستانگرگان،خیابان ولیعصر،عدالت ۳۲،نبش آبان شرقی
مرکز آموزش علمی-کاربردی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت پیگیر
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تعاونی پیشگامان علوم و فنون نوین گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت شهرک صنعتی مینودشت
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت مخابرات استان گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت نواندیشان علم و مهارت گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری استان گلستانگزگان،خیابان ۵ آذر-نبش آذر چهارم
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرماندهی انتظامی استان گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای گرگانکیلومتر ۳ جاده آق قلا مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای گرگان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای گنبدکاووس
مرکز آموزش علمی-کاربردی گرگان۱گرگان،کمربندی،شهرک حافظ،انتهای خیابان چهارم
مرکز آموزش علمی-کاربردی گرگان۲گرگان،کمربندی،خیابان دانشگاه آزاد،دانشجوی ۱۶بعد از خوابگاه دانشگاه آزاد
مرکز آموزش علمی-کاربردی گرگان۳گرگان-شهرک امام (ره)-کوچه ۴(بیست متری نهضت)-نبش نهضت ۲
مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبد کاووس۱گنبد-پارک شادی-روبروی دریاچه مصنوعی-طبقه فوقانی پلاک ۱۲ مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبد قابوس ۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبد کاووس۲گنبد کاووس خ طالقانی شرقی، انتهای خیابان شهدای شرقی، بعد از خیابان پیام
مرکز آموزش علمی-کاربردی مالیاتی گرگاناداره کل امورمالیاتی استان گلستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان گلستانگرگان-خیابان کمربندی-روبروی میدان بار انقلاب

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی گرگان و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی گرگان و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی گرگان با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − یک =