وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی سنندج

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی سنندج

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سنندج و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی سنندج ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی سنندج در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن سنندج همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سنندج و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سنندج در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی سنندج مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی سنندج بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سنندج و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی سنندج دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سنندج و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سنندج و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سنندج بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی سنندج می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سنندج در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی سنندج
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سنندج
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی سنندج

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی سنندج نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سنندج فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سنندج ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی سنندج پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سنندج ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی سنندج اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی سنندج را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی سنندج و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی سنندج را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی سنندج و مراکز علمی کاربردی استان کردستان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان کردستان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان کردستان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر سنندج و استان کردستان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

نام مراکز علمی کاربردی کردستان

نام مراکز علمی کاربردی کردستان

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر سنندجکردستان، سنندج، انتهای بلوار تکیه و چمن
مرکز آموزش علمی کاربردی مدیریت صنعتی سنندجکردستان، سنندج، انتهای بلوار تکیه و چمن
مرکز آموزش علمی کاربردی سنندج 1کردستان، سنندج، شهرک بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی سینا
مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی سنندجکردستان، سنندج، بهاران، انتهای 3/19، خیابان استاد شهریار
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد کشاورزی سنندجکردستان، سنندج
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سنندجکردستان، سنندج، میدان سهروردی(فیض آباد)، درب دوم دانشگاه فرهنگیان، بلوک 5
مرکز آموزش علمی کاربردی قوه قضائیه سنندجکردستان، سنندج، میدان سهروردی، دانشگاه فرهنگیان، بلوک 4
مرکز آموزش علمی کاربری سازمان بازرگانی سنندجکردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پشت پاساژ بهاره، جنب معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان
مرکز آموزش علمی کاربری امام حسین (ع) سنندجکردستان، سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیما
مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر سنندجکردستان، سنندج، خیابان اکباتان، رویروی جمعیت هلال احمر
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای سنندجکردستان، سنندج، اتوبان بهشت محمدی، جنب نساجی
مرکز آموزش علمی کاربردی صنایع دستی سنندجکردستان، سنندج، خیابان فلسطین، پایین تر از چهار راه فلسطین، پایین تر از دانشگاه پیام نور
مرکز علمی کاربردی شهرداری دیواندرهکردستان، دیواندره، کوی کشاورز، پشت پارک ملت
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت سبز کردستان دهگلانکردستان، دهگلان، خیابان جمهوری اسلامی، جنب شرکت مخابرات
مرکز آموزش علمی کاربردی قروه1کردستان، قروه، میدان امام حسین(ع)، شهرک بعثت
مرکز آموزش علمی کاربردی سقزکردستان، سقز، خ سعدی، بالاتر از خانه گستر، جنب مدرسه غیر انتفاعی دانش
مرکز آموزش علمی کاربردی مرکز بیجارکردستان، بیجار، محمود آباد، شهرک اندیشه، جنب دانشگاه آزاد
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای کامیارانکردستان، کامیاران، شهرک امام خمینی (ره)
مرکز آموزش علمی کاربردی انتقال خون سنندجکردستان، سنندج، میدان سهروردی(فیض آباد)، درب دوم دانشگاه فرهنگیان، بلوک 5
مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی سنندجکردستان، سنندج، بلوار پاسداران، سه راهی شالمان، ستاد فرماندهی انتظامی استان کردستان، مرکز آموزش علمی کاربردی ف.ا.ا.کردستان، کدپستی:6616944161
مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانهکردستان، بانه، میدان فرمانداری
مرکز آموزش علمی کاربردی نان آوران زاگرس مریوانکردستان، مریوان، بلوار شهید بارنامه، محله حسینیه، کوی شهدا، پلاک 34

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی سنندج و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی سنندج با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =