وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی قزوین

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی قزوین

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در قزوین و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی قزوین ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی قزوین در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن قزوین همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قزوین و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قزوین در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی قزوین مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی قزوین بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی قزوین دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قزوین و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قزوین و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی قزوین می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی قزوین در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی قزوین
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قزوین
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی قزوین

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی قزوین نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قزوین فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قزوین ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی قزوین پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی قزوین اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی قزوین را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی قزوین و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی قزوین را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی قزوین و مراکز علمی کاربردی استان قزوین

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان قزوین به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان قزوین و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر قزوین و استان قزوین از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل ورزش و جوانان قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی الموتقزوین معلم کلایه خیابان معلم ۱۲
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان قزوینشهرک کوثر-فلکه دوم سمت چپ-جنب بازارچه کوثر
مرکز آموزش علمی-کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان قزوینقزوین – جاده قدیم قزوین کرج – نرسیده به سه راه شهر صنعتی – جنب نمایندگی سایپا
مرکز آموزش علمی-کاربردی تاکستانتاکستان،بلوار امام خمینی،خیابان ۲۲بهمن شمالی،جنب فرماندهی نیروی انتظامی تاکستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی قزوینقزوین-کیلومتر ۵ جاده قزوین به تاکستان-قبل از ایستگاه پمپ بنزین اقبالیه-کیلومتر ۳ جاده اختصاصی مرکز آموزش جهاد کشاورزی قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد قزوینقزوین-شهر ستان البرز-میدان بسیج بلوار معلم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر واحد قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی خدمات فنی دنده۱-قزوین-خیابان آیت الله طالقانی-جنب سینما ارشا د-کوچه ارشاد پلاک۱۰-_x۰۰۰D_ ۲-قزوین کیلومتر ۵جاده قدیم قزوین ، تهران-بعد از شهرک هفت سنگان( موسسه غیرانتفاعی پارسیان)
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی سیستم های صنعتی تاکستانتاکستان-مجتمع ادارات-درب شمالی-طبقه دوم
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت سمبل شیمی
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت سیمرغاستان قزوین – آبیک – کیلومتر ۷ جاده قزوین
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت شیمیایی پارس پامچال
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنعتی مهرامقزوین-شهرصنعتی البرز-فلکه دوم-نبش میرداماد شرقی
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت لوازم خانگی پارسقزوین-شهر صنعتی البرز-انتهای ابن سینای جنوبی- پشت شرکت لوازم خانگی پارس-کد پستی ۱۳۸۶
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری قزوینبلوار جمهوری اسلامی-روبروی گلزار شهدا
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید رجایی(قزوین)نواب شمالی-پایین تر ازفلکه شهید حسن پور
مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع گاز ایرانقزوین- کوچه ۱۶ پلاک ۹
مرکز آموزش علمی-کاربردی علوم و فنون قزوینقزوین-شهر محمدیه
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای شماره۱برادرانشهرصنعتی البرز خیابان شیخ بهایی جنب سپهر الکتریک
مرکز آموزش علمی-کاربردی کاسپین(پویش پارت سیمین)قزوین-میدان عارف-ابتدای خیابان عارف-پلاک ۴
مرکز آموزش علمی-کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا(قزوین)قزوین – بلوار شهید بهشتی – مجتمع هلال احمر
مرکز آموزش علمی-کاربردی نیرو محرکهقزوین-شهر صنعتی البرز-جنب شرکت صنعتی نیرومحرکه
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان قزوینقزوین -بلوارشهید بهشتی-جنب جمعیت هلال احمر استان قزوین

 

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی قزوین و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی قزوین با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =