وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساری

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ساری

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در ساری و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ساری ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی ساری در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ساری همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ساری و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ساری در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ساری مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ساری بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ساری دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ساری و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ساری و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی ساری می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ساری در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ساری
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساری
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی ساری

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی ساری نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ساری فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ساری ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ساری پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ساری اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی ساری را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی ساری و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی ساری را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی ساری و مراکز علمی کاربردی استان مازندران

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان مازندران به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان مازندران و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر ساری و استان مازندران از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

 

 

مرکز آموزش علمی-کاربردی آتش نشانی و خدمات ایمنی آملآمل-بلوار امام رضا-میدان صدف-جنب مجتمع حسینی
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل ورزش و جوانان مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان مازندرانساری – بلوار پاسداران
مرکز آموزش علمی-کاربردی بابلبابل-کمربندی غربی-بهاران۳
مرکز آموزش علمی-کاربردی بانک کشاورزی استان مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان مازندرانخیابان کمربندی بالالموک کوچه بهزیستی
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهشهربهشهر- بلوار شهید هاشمی نژاد-روبروی بانک رفاه مرکزی- جنب بازار شهروند
مرکز آموزش علمی-کاربردی پست مازندرانساری-خیابان انقلاب-روبروی استانداری-اداره پست-طبقه سوم-مرکز علمی کاربردی پست مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی جامعه اسلامی کارگران استان مازندراناستان مازندان-شهرستان ساری-خیابان فرهنگ-خیابان ۱۵ خرداد بعد از چهار راه شهابی جنب ازمایشگاه مکانیک خاک کوچه باران-ساختمان شماره ۲:ساری،خیابان پانزده خرداد،جنب زندان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی بابلبابل میدان کارگر خیابان شیخ طبرسی جنب ساختمان مخابرات جنب مایکروویو کوچه سرداران ۱۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی بهشهر
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی مازندران(بابلسر)بابلسر بلوار پاسداران میدان معلم
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی مازندران(تنکابن)کیلومتر ۲۲ جاده چالوس به تنکابن
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی مازندران(ساری)میدان خزر-بزرگراه ولیعصر-جنب مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری
مرکز آموزش علمی-کاربردی حج و زیارت استان مازندرانبلوار پاسداران،کوچه بهار،ساختمان حج و زیارت
مرکز آموزش علمی-کاربردی حضرت امام علی(ع)جاده بابل-بابلسر-میر بازار-اول جاده بالا احمد کلا
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد۱۹قائم شهرقائمشهر-کمربندی شمالی-کیلومتر یک جاده جویبار-خیابان دانشگاه
مرکز آموزش علمی-کاربردی خدمات هتلداری و جهانگردی کوثر خزر شمالچالوس _ خیابان امام خمینی-خیابان گلسرخی پلاک ۶۱
مرکز آموزش علمی-کاربردی خشرودپی بابلبابل-بندپی غربی-شهر خشرودپی-بلوار کشاورز-جنب شهرداری
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندرانساری-خیابان معلم
مرکز آموزش علمی-کاربردی سرای کیفیت اندیشان نوآور بابلکیاکلا-نرسیده به میدان ولی عصر-مرکز آموزش سرای کیفیت اندیشان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت پیشرانه
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تامین ماشیران چالوسچالوس-خ امام خمینی-خ ایوب معادی
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تعاونی تولید قارچ صدفی تنکابنمازندران-تنکابن _ چناربن _ کوچه کشاورز۲ پ ۳
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تعاونی تولیدی مهستان سبز شمال تنکابنتنکابن-خیابان علامه-مرکز آموزش عالی علمی کاربردی مهستان سبز شمال تنکابن
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنایع فلزی سازه های سنگین مازندرانساری-میدان خزر کیلومتر۶جاده خزر اباد بعد از موسسه غیر انتفاعی هدف
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت فراگردش گستر بابلسر(میزبان)
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت فولادین ذوب آمل فذاآمل-خیابان امام خمینی – آفتاب ۳۶ کوی راهنمایی و رانندگی- چهار راه اول سمت راست
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت ملی نفت کش ایرانخیابا آزادی بلوار نفتکش
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت مهندسی ایمن تک طبرستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید هاشمی نژاد ساریساری-جاده خزرآباد-مرکز آموزش شهید هاشمی نژاد
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرماندهی انتظامی استان مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱مازندرانساری-کیلومتر ۵ جاده خزر-بعد از استادیوم ورزشی شهرداری ساری
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۲مازندرانمازندران،نوشهر،جاده نوشهر به چالوس،قبل از هتل کوروش،خیابان شهید عمادالدین کریمی
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳مازندرانمحمودآباد-کیلومتر۶جاده فریدون کنار-جنب مخابرات بیشه کلاء
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴بابلبابل-بلوار جانبازان-کمربندی غربی-بین ایستگاه آمل و فلکه قاضی کتی-بهاران۱۲
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۵مازندرانآمل-خیایان طالب آملی دریای ۲۶ دانشگاه سابق شمال فرهنگ وهنر واحد ۵ مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای شرفدار کلای ساریساری-کیلومتر ۵ جاده قائمشهر-نرسیده به روستای شرفدارکلا
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای هتلداریساری کیلومتر ۵ جاده ساری قائمشهر
مرکز آموزش علمی-کاربردی کارآموزان چالوسساختمان شماره۱:چالوس-خیابان امام خمینی-خیابان شهید کچوئی-ساختمان شماره ۲:چالوس،خیابان امام خمینی،خیابان گلسرخی،ساختمان گل سرخ
مرکز آموزش علمی-کاربردی گلدشت کلاردشتکلاردشت-نرسیده به نیروگاه مرکزآموزش گلدشت کلاردشت
مرکز آموزش علمی-کاربردی مالیاتی بابلسر
مرکز آموزش علمی-کاربردی مهرپیروزعباس آباد-جنب پارک مدرس
مرکز آموزش علمی-کاربردی واحد آموزشی مازندرانساری _ بلوار طالقانی _ خیابان دانش _ نبش کوچه هفتم _ واحد آموزشی مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی واحد استانی مازندران
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان مازندرانبلوار امام رضا(ع)-مرکز آموزش علمی-کاربردی
مرکز آموزش علمی-کاربردی هواشناسی و علوم جو ساریساری-کیلومتر ۴ اتوبان ساری-قائمشهر
مرکز آموزش منابع طبیعی مازندران(کلارآباد)تنکابن-کلارآبادخیابان شهید بهشتی
موسسه آموزش عالی آزاد مازندران(منحل شده است)قائم شهر-خیابان ساری-کوی کارمندان-پلاک۱۰ و مجتمع جدید در قائم شهر

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ساری و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ساری و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی ساری با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 1 =